MENU

FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZYRK

Szczyrk jest jednym z najpopularniejszych miast w województwie śląskim, które przyciąga co roku coraz większą ilość turystów. Z jednej strony witają ich stoki Skrzycznego, a z drugiej wznoszą się zbocza Klimczoka. Szczyrk to miasto turystyczno-wypoczynkowe, latem przybywają tutaj amatorzy pieszych wycieczek lubiących wędrówki po uroczym Beskidzie Śląskim, a zimą amatorzy białego szaleństwa. Jako fotograf ślubny w Szczyrku doceniam jego różnorodność i urok. Z racji, że turyści przybywają tutaj przez cały rok na ulicach Szczyrku jest gwarno i wesoło. Znajduje się tutaj wiele atrakcji i miejsc, które warto odwiedzić. Należy do nich deptak nad Żylicą – ścieżka pieszo-rowerowa, która wiedzie aż do amfiteatru. Plac świętego Jakuba znajduje się w ścisłym centrum miasta Szczyrk gdzie Młoda Para może odnaleźć nieco przestrzeni, a malownicze ławeczki i fontanna są pięknym tłem fotografii ślubnej. Miejscem często wybieranym przez nowożeńców jest sanktuarium świętego Jakuba. Sam budynek jest nieprzeciętnie piękny, a wnętrze niezwykłe w swojej prostocie. Drewno i barakowe wieżyczki dodają charakter fotografii ślubnej w Szczyrku i budują jej klimat. Dzięki takim miejscom na kartach fotografii można ujrzeć prawdziwą charyzmę tego miasta.

FOTOGRAF ŚLUBNY SZCZYRK - JAK ZNALEŹĆ TEGO JEDYNEGO ?

Fotograf ślubny w Szczyrku jest jedną z kluczowych postaci na Waszym weselu. Swoje poszukiwania zazwyczaj zaczynacie w internecie bądź za pośrednictwem przyjaciół i rodziny. Niezwykle miło, że jako fotograf ślubny często powracam do Waszych rodzin przy okazji innych wesel i imprez okolicznościowych. Idealny fotograf ślubny musi spełniać Wasze oczekiwania i trafiać w Wasz gust. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio gdzie również prezentuje pełne historie, gdzie idealnie widać przekrój zdjęć ślubnych od przygotowań aż po oczepiny. Jestem fotografem wszechstronnym i otwartym na nowe doświadczenia. Zdjęcia wykonuje w całej Polsce, a Szczyrk jest jednym z moich ulubionych miejsc na mapie. Oczywiście bardzo ważna jest nasza relacja oparta na wzajemnym zaufaniu i relacji gdyż to ja jako fotograf ślubny w Szczyrku spędzę z Wami jedne z najważniejszych godzin w Waszym życiu. Jeśli urzekły Wam moje zdjęcia to serdecznie zapraszam do kontaktu i wspólnej rozmowy.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZYRK - ILE KOSZTUJE FOTOGRAF NA WESELE ?

Wartość pieniądza jest pojęciem względnym i dla każdego oznacza coś innego. Samo wesele jako całokształt jest zazwyczaj większym wydatkiem i podchodzimy do niego z sposób indywidualny. Ubrania, dekoracje oraz wszelkie usługi to tylko część wydatków, które ponosicie tego dnia. Starając się myśleć o zróżnicowanych klientach prezentuje dla Was kilka pakietów licząc, że każdy znajdzie odpowiedni dla swoich wymagań. Prawdą jest, że fotograf ślubny jest jedną z kluczowych osób na weselu, gdyż to album ślubny jest pamiątką do której często powracacie z dużym sentymentem. Czasami warto jest zainwestować w bogatszy pakiet, gdyż dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w Waszym życiu. Oczywiście każdy z Was ma swoje oczekiwania, a ja jako fotograf ślubny w Szczyrku staje na wysokości zadania, żeby im sprostać, ponieważ nie ważne czy wybieracie całodzienny pakiet bądź kilku godzinny dla mnie ważne jest by prezentowane zdjęcia odzwierciedlały Wasze emocje i miłość gdyż to one nie podlegają żadnej cenie.

ZDJĘCIA ZE ŚLUBU - KILKA HISTORII

Strona internetowa jest bazą moich zdjęć i miejscem gdzie możecie nie tylko zapoznać się z moją twórczością, ale rownież obejrzeć całe historie ślubne, które prezentuje na swoim blogu. Są one idealną sposobnością, aby z perspektywy widza obejrzeć wszystkie etapy ślubu, począwszy od przygotowań poprzez szaloną imprezę aż do ostatniego etapu - oczepin. Prezentowane historie są dla Was często źródłem inspiracji  i możliwością przyjrzenia mojej twórczości. 

SZCZYRK JAKO UNIKATOWE MIEJSCE DO FOTOGRAFII ŚLUBNEJ.

Szczyrk jak wcześniej wspomniałem jest unikatowym miejsce i posiada wiele atrakcji. Nie bez powodu rzesza ludzi wybiera je na miejsce swoich wakacji, ale często i plenerów ślubnych. Magiczny górski klimat w połączeniu z miejskim urokiem daje idealne miejsce, które warto wybrać tego dnia. Oprócz wcześniej wspomnianego placu świętego Jakuba bądź deptaku znajduje się tutaj malownicza kolejka z której rozpościerają się piękne widoki na miasto. Szczyrk idealnie nadaje się na bazę wypadową na beskidzkie szlaki. Miast otaczają góry, do których większość nowożeńców ma sentyment i pragnie uwiecznić je na zdjęciach ślubnych. Park krajobrazowy Beskidu Śląskiego obejmuje swoim zasięgiem porośnięte lasy, które stanowią przepiękne tło do zdjęć ślubnych. A ja sam jako fotograf ślubny jestem ich zwolennikiem. Dla wielu młodych par wycieczka na szczyt Skrzycznego jest obowiązkowym punktem pleneru. Malinowa skała jest również szalenie uroczym szczytem w głównym grzbiecie Baraniej Góry. Dla amatorów białego szaleństwa w Szczyrku znajduje się ośrodek narciarski przygotowań olimpijskich dysponujący wieloma wyciągami oraz bogatą infrastrukturą sportową. Ci z Was lubiący zimowe szaleństwa znajdują tu spełnienie marzeń o zimowej sesji ślubnej. 

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE