MENU

ZDJĘCIA PORTRETOWE

Do jednych z najciekawszych rodzajów fotografii należy portret, którego wykonanie daje autorowi dużą niezależność. Fotografia portretowa pozwala na przedstawienie nie tylko wyglądu osoby decydującej się na wykonanie tego typu zdjęć, ale także towarzyszącego jej charakteru czy nastroju.

Zdjęcia portretowe niosą za sobą pewną ukrytą treść, którą ciężko wyrazić przez innego typu ujęcia. Dlatego przeznaczone są zarówno dla osób pragnących zyskać wyjątkową pamiątkę, jak i dla firm i klientów biznesowych, którzy poprzez zdjęcia portretowe chcą budować swój wizerunek, zgodny z charakterem organizacji czy działalności.

Tworzymy swój własny wizerunek właściwie przez całe życie i na każdym etapie naszej drogi jest on nieco inny. Każdego dnia zmieniają się też nasze wartości, cele, motywacje i priorytety. Warto utrwalać najważniejsze momenty, aby móc po latach wrócić do dawnego siebie i w ułamku sekundy przypomnieć sobie, kim byliśmy i jak się wtedy czuliśmy. Zdjęcia portretowe to oprócz tego świetna pamiątka, którą w przyszłości z dumą pokażemy swoim dzieciom, wnukom i kolejnym pokoleniom. Moja sesja zdjęciowa portretowa cieszy się także dużą popularnością wśród biznesmenów i szefów dużych firm, którzy chcą wyraźnie zaistnieć w sieci i zyskać zaufanie klientów. Działam głównie na terenie województwa małopolskiego i opolskiego, ale chętnie umówię się też na sesję w innych częściach Polski.

Fotograf z Częstochowy wykonuje zarówno pozowane, jak i naturalne zdjęcia portretowe, na terenie Śląska, Opolszczyzny, Małopolski i całego kraju. Miejsce i rodzaj ujęć dopasowywany jest do Waszych potrzeb i oczekiwań.

FOTOGRAF PORTRETOWY – SESJE PRYWATNE NA TERENIE MAŁOPOLSKI I OPOLSZCZYZNY

Fotografia indywidualna skupia się wyłącznie na Tobie i to nie tylko na sferze zewnętrznej, czyli na stylizacji, makijażu czy tle. Jest to niezwykle intymny typ sesji, podczas której chcę wydobyć Twoje wnętrze na światło dzienne. Zależy mi na tym, żeby jak najdokładniej pokazać to, co aktualnie przeżywasz i jaki nastrój czy przemyślenia towarzyszą Ci w tym momencie życia. Takie sesje cieszą się dużym zainteresowaniem podczas wesel, na których fotografuję parę młodą i uwieczniam ich miłość, czułość i oddanie. Wykonuję ujęcia pozowane i niepozowane na terenie Małopolski i Opolszczyzny w dowolnie wybranej przez Ciebie przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Jestem w pełni otwarty na Twoje propozycje dotyczące miejsca, ustawienia czy ogólnego charakteru zdjęć i wierzę, że uda nam się wspólnie stworzyć coś wyjątkowego.

ZDJĘCIA PORTRETOWE DLA BIZNESU – FOTOGRAF Z MAŁOPOLSKI I OPOLSZCZYZNY

W dzisiejszych czasach świadome budowanie wizerunku to podstawa. Profesjonalne przedstawienie swojej osoby w sieci daje nam ogromną przewagę nad konkurencją i wyraźnie zwiększa szanse na zdobycie zaufania wśród partnerów czy na otrzymanie wymarzonej posady. Wykonuję także portretowe zdjęcia dla klientów biznesowych i firm zarówno na terenie Małopolski i Opolszczyzny, jak i w innych częściach Polski. Zatrzymaj chwilę na fotografii i stwórz swój wymarzony wizerunek.

CLOSE