MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY CZĘSTOCHOWA

Częstochowa – dawne miasto wojewódzkie słynące z Jasnej Góry skrywające pod swoją nazwą malownicze uliczki, piękne kamienice oraz powite zielenią parki. Jest to idealne miejsce na jednodniowy plener podczas którego spokojnym tempem możemy odkrywać tajniki tego miasta. Fotograf ślubny w Częstochowie ma możliwość sięgać nie tylko po wszech obecnie znane miejsce którym jest Jasna Góra, ale również ukazać Częstochowę w blasku jej malowniczych fasad oraz pachnących kawiarni. Niejednokrotnie to one są miejscem w którym zatrzymujemy się na małą czarną i kilka spontanicznych kadrów. Kawiarnie te słyną z niepowtarzalnych wnętrz. Niektóre z nich charakteryzują się rustykalnym stylem, niektóre minimalizmem, a jeszcze inne stylem elektrycznym. Każdy znajdzie w nich odzwierciedlenie swoich upodobań oraz chwilę wytchnienia podczas tego aktywnego dnia. Idąc śladami kultury mamy możliwość odwiedzić liczne galerie, muzea, filharmonię które to prezentują unikatowe rzeźby, grafiki, które są często pięknym dopełnieniem fotografii ślubnej w Częstochowie. Zwolennicy złotych wnętrz i kościelnych fasad pokochają bazylikę Jasnogórską, która swoją architekturą i pięknem dodaje zdjęciom podniosłości i styl. Dla osób preferujących spokojne zdjęcia fotograf ślubny w Częstochowie może zaproponować spacer wzdłuż pięknych alei, które na każdym kroku oferują zróżnicowany pejzaż oraz ciekawe zabytki architektury.

FOTOGRAF NA ŚLUB CZĘSTOCHOWA - POZNAJMY SIĘ

Fotograf ślubny to nie tylko zawód, ale również pasja i pełne zaangażowanie w to co robię. Z natury  jestem człowiekiem otwartym lubiącym poznawać nowych ludzi oraz życzliwym. Z ogromną przyjemnością rozmawiam o waszych pragnieniach i oczekiwaniach. Staram się razem z Wami wyznaczyć cele i z jak największą precyzją starać się je osiągnąć. Jestem również mężem i ojcem, który bazuje na własnych doświadczeniach i przeżyciach. Służę radą i wsparciem. Fotografia ślubna Częstochowa dała mi możliwość do głębszego poznania samego siebie, ocenę własnych wartości i rozwoju osobistego. Nie jest sztuką robić dobre zdjęcia, lecz sztuką jest by zdjęcia wzbudzały Wasze emocje poruszały serca i napawały szczęściem. Za każdym prezentowanych ujęciem stoi historia innych ludzi, którą staram się przedstawić w inny sposób by każdy odbiorca umiał ją poczuć. Co więcej bycie fotografem ślubnym jest dla mnie największym życiowym wyzwaniem w byciu coraz lepszym dla Was jak i dla siebie samego. Własny rozwój jest istotą życia i systematycznie staram się szkolić własny warsztat pracy. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i propozycje związane nie tylko z tematyką zdjęć, ale również z miejscem ich robienia. Dzięki współpracy z Wami miałem możliwość odkrycia wielu zagranicznych miejsc, które zachwycały swoim urokiem i budowały piękne tło do niesamowitych zdjęć. Jak fotograf ślubny Częstochowa stawiam nie tylko na odległe miejsca, ale również na naturalne sesje w moim mieście. Czasami wystarczą dobre emocje i chęci by uchwycić naprawdę dobre zdjęcia w prozaicznych warunkach. Stawiam na kreatywność by każdy z Was czuł się wyjątkowo i nie powtarzalnie, a Wasze zdjęcia były odzwierciedleniem czystej miłości.  

ZDJECIA ŚLUBNE CZĘSTOCHOWA - JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA WESELE ?

Wybierając idealnego fotografa na wesele należy kierować się kilkoma zasadami, które postaram Wam się przybliżyć.  Portfolio ze ślubnymi zdjęciami jest najlepszem odzwierciedleniem pracy fotografa ślubnego i stylu, które dominuje w jego pracy twórczej. Ważne jest by zdjęcia odpowiadały Waszym wymaganiom i walorom estetycznym. Blog ślubny jest idealnym miejscem gdzie możemy w całości zapoznać się z reportażem ślubnym od początkowych etapów przygotowań aż po oczepiny. Da nam to możliwość do bliższego zapoznania się z poszczególnymi etapami dnia ślubu i ustalenia własnych oczekiwań i celów. Kolejnym ważnym aspektem jest rozmowa. Pierwszy kontakt z fotografem ślubnym, nić porozumienia, wspólne poczucie humoru - wszystko to buduje naszą relację i pozwala na swobodę. Wzajemne towarzystwo, otwartość może być początkiem wspaniałej przygody i realizacji Waszych marzeń. Często sugerujecie się opiniami przyjaciół bądź rodziny w wyborze fotografa ślubnego Częstochowa warto by była to osoba z polecania bądź ta ciesząca się pozytywnymi opiniami w mediach społecznościowych. Są one nieodłącznym elementem naszego życia bądź zródłem inspiracji. Ukazują nam pracę fotografa na przełomie wielu lat jego styl i ewaluacje. Warto zachować zdjęcia, które najbardziej przypadły nam do gustu by móc przedstawić najbardziej zbliżony naszym gustom styl zdjęć. Podpisywana umowa ślubna z fotografem powinna być klarowna i przejrzysta.  Po jej przeczytaniu powinniście mieć jasne odczucia co do ich treści i sposobu jej realizacji. Zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio przy którym możemy usiąść w towarzystwie dobrej kawy i wspólnej rozmowy. 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA CZĘSTOCHOWA - JAK UCZYNIĆ Z NIEJ NIEZAPOMNIANĄ PAMIĄTKĘ?

Na co dzień otaczamy się pięknymi rzeczami, które mają dla nas wartość sentymentalną. Sprawmy by zdjęcia ślubne były jedną z najpiękniejszych pamiątek do których powrócimy z sentymentem i wzruszeniem. Dobór odpowiedniego miejsca według indywidualnych upodobań i krajobrazu który porusza nasze serca, wszystko bo buduje niezapomniany klimat zdjęć, które na zawsze pozostają w naszych wspomnieniach. Ważne jest by oglądając zdjęcia rok bądź kilka lat poźniej odczuwać emocje tamtych dni. Z rozczuleniem wspominać sytuacje, które wywoływały rozbawieni, szczęście i wzruszenie. Cudownie jest móc pokazać dzieciom jak rzeczywistość wyglądała za naszych czasów, porównując panującą modę i ówczesny styl. Jest to często niezapomniane przeżycie dla dzieci móc oglądać rodziców w dniu ich wesela i cieszyć oczy ich szczęściem. Albumy, fotoksiążki bądź ramki wszystkie te miejsca są idealne na zachowanie pięknej pamiątki w postaci zdjęć. W dobie komputerów i cyfrowej potęgi nie zapominajmy o prozaicznie prostej papierowej postaci, która jest namacalnym wyrazem uczuć. 

ZDJĘCIA ZE ŚLUBU - KILKA HISTORII

Poniżej prezentuje historie Młodych Par, które powierzyły mi wykonanie zdjęć ślubnych. Począwszy od przygotowania aż do oczepin pokazuje Wam poszczególne etapy tego dnia. Gorąco zachęcam Was do zapoznania się z tymi zdjęciami, które mogą być dla Was zródłem inspiracji oraz pomóc w podjęciu kluczowych decyzji.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA CZĘSTOCHOWA - NA JAKIE PRZYGOTOWAĆ SIĘ KOSZTY ?

Fotografia ślubna Częstochowa jest to usługa, którą klienci dopasowują do  własnych wymagań. Oferta ślubna zbudowana jest w sposób obszerny by każdy z Was znalazł odpowiedni dla siebie pakiet ślubny. Ceny zróżnicowanie są w zależności od czasu i specyfiki danej oferty. Powinniście pamiętać, żeby Waszym najważniejszym wyznacznikiem była jakość i satysfakcja. Fotograf ślubny wiąże się z wydatkiem i jest jedną z kluczowych postaci na Waszym weselu. 

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE