MENU

I żyli długo i szczęśliwie… Dzień ślubu Karoliny i Lecha przywitał mnie wiosennym słońcem i zapachem kwitnących kwiatów. Dopełniło to elegancji i szyku, który panował w Dworek New Restaurant gdzie Młoda Para postanowiła z bliskimi celebrować swoją miłość. Oni jak z żurnala- perfekcyjni, ale z nieustającym uśmiechem, który dodawał lekkości i sprawiał, że czułem się jak na rodzinnym spotkaniu gdzie najważniejszy jest fakt bycia razem.

Ogród w którym Karolina i Lech składali przysięgę małżeńską spowity był słońcem, niewątpliwie zamówili pogodę na ten dzień. Fotografia ślubna to nie tylko kadry, ale również emocje, które towarzyszą młodej parze w dniu ich ślubu. Przyszedł czas na tańce i szampańską zabawę. Goście weselni energicznie wkroczyli na parkiet, a w tle słychać było toasty wznoszone za pomyślną przyszłość Młodej Pary. Dj Jacek PP zagwarantował wszystkim melodie, które drugiego dnia jeszcze nucisz pod prysznicem.

Fotografowanie ślubu Karoliny i Lecha było dla mnie czystą przyjemnością, a Bielsko powitało mnie pięknym miejscem jakim jest Dworek New Restaurant gdzie człowiek może w pełni delektować się życiem i otaczającą naturą. Zdjęcia ślubne z tego dnia są nie tylko pamiątką dla nowożeńców, ale również dowodem, że miłość w oczach kobiety jest czymś nieporównywalnym. Karolina i Lechu dziękują za ten kwiecień !

CLOSE