MENU

KILKA HISTORII

Każde wesele to inna historia, która mimo dobrej znajomości narzeczonych w dniu ślubu dopiero się zaczyna. Wraz z sakramentalnym „Tak” zostają oni połączeni świętym węzłem małżeńskim i wkraczają na nową, wspólną drogę życia. Słowa „I nie opuszczę Cię aż do śmierci” to nie pusta obietnica, to wyznanie, które wiąże dwoje darzących się miłością ludzi i zobowiązuje ich do wzajemnego dbania o siebie, szacunku, obdarowywania się miłością i trwania razem choćby nie wiem co. I właśnie to sprawia, że te słowa są tak wyjątkowe.

Moja praca jako fotografa ślubnego polega na uwiecznieniu tych wyjątkowych chwil zarówno podczas ceremonii w kościele, wesela, a także sesji plenerowej w czasie, której już w pełni odprężeni małżonkowie mogą wyrazić siebie. Na mojej stronie znajduje się galeria zdjęć, w której umieszczam fotografie zakochanych par. Nie są to jednak zwykłe zdjęcia, tylko wyjątkowe historie, które napisał los, a ja staram się uwiecznić je w taki sposób, aby opowieści te mogły poznawać kolejne pokolenia.

Jako profesjonalny fotograf doskonale wiem, że każda historia jest inna, a jej bohaterowie mają wobec mnie odmienne oczekiwania, dlatego też dopasowuje się do nich. Zdjęcia tworzyłem już w wielu różnych miejscach, w związku z tym jestem gotowy na nowe wyzwania. W zakładce kilka historii możecie poznać nowożeńców, którym towarzyszyłem podczas ślubu oraz sesji plenerowych. Nie ukrywam, że nie raz na mojej twarzy pojawiało się wzruszenie, wywoływała je miłość i szczere uczucia, którymi darzyli się wzajemnie zakochani.

Zachęcam Was do poznania historii pełnych wspaniałych postaci, wśród bohaterów znaleźli się Karolina i Lech, Basia i Pierre, Martyna i Maciek, Ewa i Damian, Paulina i Łukasz, a także Aneta i Nick. Miałem szczęście mogąc fotografować tak wspaniałe i barwne pary, które uczyniły każdą z sesji wyjątkową. Doskonale wiem, że ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego też staram się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile, drobne gesty i spojrzenia pełne miłości, którymi obdarzają się zakochani oraz obserwujący ich bliscy.

CLOSE