MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE

Jeżeli szukasz osoby, która kieruje się pasją i z precyzją podchodzi do wykonywania jak najpiękniejszych zdjęć ślubnych i stworzy dla Was wyjątkowy wachlarz fotografii wywołujących emocje takie jak radość, sentyment oraz ekscytację – dobrze trafiłeś. Mam na imię Michał i pracuję jako fotograf ślubny Katowice.

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE - JAK ZNALEŚĆ TEGO JEDYNEGO?

W dzisiejszych czasach fotografia ślubna jest obszernym działem fotografii, a osób zajmujących się nią jest wiele. Wybierając fotografa na wesele kierujemy się własnymi preferencjami estetycznymi oraz specyfiką jego twórczości. Zadbajmy o to by była to również osoba, która wpasuje się w nasz styl bycia, rozumie nasze potrzeby, które niejednokrotnie wykraczają poza schemat przybranych norm. Wymagają pełnego zaangażowania, entuzjazmu i chęci osoby, która stoi przed obiektywem aparatu. Fotograf ślubny Katowice to osoba, która nie tylko zna to miasto, ale również czuje jego potencjał. To osoba, która podkreśla zarówno najpiękniejsze atrakcje w swoich fotografiach, ale również wydobywa największe piękno z miejsc mniej uczęszczanych. Odkrywa ich tajemnice, drzemiący potencjał oraz stwarza idealne warunki do zrobienia perfekcyjnych zdjęć.

OD CZEGO ZACZĄĆ POSZUKIWANIA FOTOGRAFA ŚLUBNEGO W KATOWICACH ?

Poszukiwania idealnego fotografa ślubnego w Katowicach należy zacząć od określania własnych celów i oczekiwań. Fotografia ślubna jest tematem do którego każdy z nas podchodzi indywidualnie. Zacznijmy od rozmowy, od harmonijnego wieczoru z ciepłą herbatą i sprecyzowaniu  własnych oczekiwaniach. Idealny fotograf ślubny to ten służący radą, inwencją i personalnym podejściem do klienta. Podejmując swoją decyzje angażujecie wybranego fotografa w najważniejszym dniu swojego życia oraz powierzacie mu swoje nadziej na idealne zdjęcia ślubne do których będzie z sentymentem powracać w gronie najbliższych.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KATOWICE - JAK PRACUJE ?

Fotograf ślubny Katowice to nie tylko osoba, której powierza się wykonanie zlecenia, ale również człowiek, który angażuje się w powierzone mu zlecenie oraz oferuje pełen profesjonalizm. Z mojej strony zapewniam emocjonalny udział w wydarzeniu Waszego ślubu, budowanie swobodnej atmosfery oraz przyjacielski kontakt z gośćmi weselnymi. W tym dniu towarzyszę Wam nie tylko jako jako fotograf ślubny Katowice, ale również jako osoba służąca radą i dobrym słowem. Moje usługi cechują nowoczesne spojrzenie na fotografię, dynamiczne zdjęcia pełne emocji i spontaniczności oraz lekkość chwil, które utrwalam na kartach fotografii. Wykonując zdjęcia daję swobodę Państwu Młodym i jej gościom i pozwalam aby oni opowiedzieli historię tego wieczoru. Są godnymi bohaterami, których role odgrywane są na moich oczach, a scenariusz pisany ich czynami.

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE - OFERTA DOPASOWANA DO WASZYCH POTRZEB

Każda prezentowane przeze mnie oferta wiąże się z wieloma czynnikami, które Wy jako Państwo Młodzi dopasowujecie do własnych wymagań. Oferta ślubna prezentowana jest w sposób klarowny by każdy mógł bez problemu zbudować indywidualny pakiet ślubny. Jestem również otwarty na wszelkie sugestie i Waszą inwencję, którą po wspólnej analizie jesteśmy w stanie określić. To Wasza kreatywność i oczekiwania są moją motywacją i punktem zwrotnym. Każda z prezentowanych ofert niesie za sobą pewne zobowiązania, obecność w kulminacyjnych punktach tego dnia oraz wiedzę jaką fotograf ślubny Katowice posiadam w tej dziedzinie. Po latach pracy w tej branży fotografia ślubna oraz dzień wesela są częścią mojego życia. Obserwuje je i analizuje za każdym razem gdyż każda Para Młoda wnosi coś nowego i niepowtarzalnego w inicjatywę tej imprezy. Wybierając odpowiedni dla siebie pakiet ślubny pamiętajcie, że dzień wesela jest jedyny w Waszym życiu i że warto dopracować jego szczegóły aby poźniej moc podziwiać efekty naszej wspólnej pracy i zaangażowania. 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KATOWICE - NATURALNY REPORTAŻ ŚLUBNY

Sedno tkwi w prostocie. Towarzysząc Wam w tym jakże ważnym dla Was dniu staram się w jak największym stopniu oddać na fotografiach Waszą namiętność, spontaniczność i pasję. Prawdą jest, że w otoczeniu najbliższych i rodziny czujemy się pewni siebie i świadomi mowy własnego ciała. Proste słowa czułe gesty i spontaniczny uśmiech są idealnym odzwierciedleniem weselnych emocji. Staram się żeby Wasze fotografie były pełne życia, fantazji. Unikam pozowanych zdjęć oraz wymuszonych zachowań. Wasz sposób bycia tworzy najpiękniejszą relację ślubną, która najlepiej prezentuje się poprzez ukazanie całej historii zaślubin od etapu przygotowań po oczepiny. Coraz częściej fotografuje się plener ślubny w otoczeniu natury oraz pięknej architektury, które są subtelnym dodatkiem waszych zdjęć ślubnych. Również ja jestem zwolennikiem zieleni i otaczającej nas flory, która w swojej prostocie potrafi zbudować nieprzeciętne aranżacje i magiczny nastrój. Widząc Was zrelaksowanych i odprężonych świadomych własnego ciała i gestów jestem tym bardziej przeświadczony, że naturalny reportaż ślubny Katowice to idealny dla Was wybór w tym dniu.

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE - DLACZEGO JA ?

Fotografia ślubna towarzyszy mi od najmłodszych lat, kiedy to odkrywałem jej tajniki poprzez niepozorną zabawę. Z biegiem czasu postanowiłem w sposób profesjonalny podejść do tematu i z mocą pierwszych książek odkrywać jej tajniki. Inwestycja w siebie to inwestycja w przyszłość. Każdy z nas ma swoje wzorce oraz ideały, którym stara się sprostać. Podjąłem liczne kursy fotograficzne w Warszawie i Krakowie, które nie tylko wzbogaciły moją wiedzę, ale również umocniły mnie w przeświadczeniu obranej drogi. Fotograf ślubny Katowice to zawód, który postanowiłem wykonywać. Jest on dla mnie sposobem na życie oraz ogromem satysfakcji, które z niego czerpię. Ciągły progres oraz własna ewaluacja pozwalają mi na poszerzenie nowatorskich działań w tej dziedzinie i motywacji w byciu coraz lepszym. Również i Wy czyli klienci z którymi się spotykam tworzycie dopełnienie mojej profesji jako fotografa ślubnego Katowice. Wasze oczekiwania, entuzjazm i zaangażowanie są dla mnie bodźcem do działania, chęcią do samorozwoju. Z mojej strony gwarantuje Wam, że wkładam całą siłę oraz chęci by Wasze zdjęcia ślubne odzwierciedlały emocje oraz były dla Was spełnieniem marzeń. Żyjąc w przekonaniu, że każdy z Was zasługuje na album pełen rodzinnych i naturalnych zdjęć dbam o to by selekcjonować je w jak najodpowiedniejszy sposób dbając o najważniejsze detale związane z Waszym ślubem. Życzę Wam i sobie sukcesu by nasz współpraca była pełna wzajemnego szacunku. 

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE