MENU

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BYTOM

Bytom to jedno z najstarszych miast górnego śląska, które stanowi idealną bazę do wykonania zdjęć ślubnych. Miasto to jest ważnym miejsce na kulturowej i rozrywkowej mapie regionu. Na terenie miast znajduje się kilkadziesiąt stawów oraz znaczna powierzchnia lasów, które podkreślają bliskość tego miejsca z przyrodą. Rezerwat leśny Segiet z bogatą przyrodą jest idealnym miejscem na zdjęcia ślubne w otoczeniu natury. Fotografia ślubna Bytom to coś więcej niż tylko otaczającą zieleń, ale również bogata architektura średniowiecznego miasta. Jego siedzibą jest oczywiście Rynek będący sercem tego miasta. Na terenie Bytomia znajduje przekrój trendów architektury wielu lat. Zabytki takie jak Kościół Świętej Trójcy bądź park miejski stanowi częsty wybór Par Młodych jak tło fotografii. Jako fotograf ślubny w Bytomiu polecam również secesyjne kamienice, które ściany elewacji wykonano z klimatycznej cegły i dodaje zdjęciom ślubnym niesamowity charakter. Butom jest miastem, które idzie do przodu wraz z czasem i nowymi trendami. Nowoczesne kawiarnie, klimatyczne zagajniki są częstym miejscem naszych sesji plenerowych, kiedy to jako fotograf ślubny Bytom systematycznie odkrywam to miasto.

FOTOGRAF NA ŚLUB W BYTOMIU - JAK WYBRAĆ ?

Fotograf ślubny w Bytom to odpowiedzialne zadanie, które wymaga profesjonalizmu i pełnego zaangażowania. Fotografie ślubne powinny ukazywać głębię uczuć oraz Wasza miłość. Początek poszukiwań polecam oczywiście zacząć w internecie, gdzie znajduje się większość zdjęć ślubnych artystów. Zdjęcia powinny pasować do Waszych indywidualnych preferencji, spełniać Wasze wizualne oczekiwania. Fotograf ślubny w Bytomiu może być często osobą z poza tego miasta, która pracuje w różnych regionach Polski. Zdjęcia ślubne są kwintesencją minionych wydarzeń i pamiątka na całe życie. Wybierając idealnego fotografa ważne jest aby zapoznać się z jego oferta, różnorodnymi pakietami ślubnymi i możliwościami sesji plenerowej. Pamiętajcie również, że osoba fotografa ślubnego w Bytomiu towarzyszy Wam przez cały dzień i powinna być to osoba łatwo nawiązująca kontakt z goścmi weselnymi. To właśnie fotograf ślubny inicjuje różnorodne zdjęcia grupowe i zachęca gości do współpracy. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moim portfolio i historiami ślubnymi zamieszczonymi na stronie. 

ZDJĘCIA ŚLUBNE BYTOM - ILE TO KOSZTUJE ?

Każdy z nas ma osobne potrzeby, dlatego też w mojej propozycji znajdziecie różne pakiety oferujące wiele warunków wykonywanych przeze mnie zdjęć oraz zróżnicowanych godzin pracy. Myślę, że każdy z Was znajdzie trafną dla siebie ofertę, która będzie spełniała Wasze pragnienia niezwykłych zdjęć ślubnych. Dłuższy czas wykonywania zdjęć ślubnych jest związany z wyższą ceną. W mojej ofercie znajdziecie możliwość wykonywania przeze mnie zdjęć w standardzie od przygotowań do oczepin. Niektórzy z Was wolą jednak krótszą wersję, którą dopasowujemy odpowiednio do Waszych preferencji. Jestem otwarty na Wasze uwagi i ewentualne zmiany w pakietach. Życzyłbym sobie abyście czuli się nadzwycajnie tego dnia i jako fotograf ślubny Bytom pragnę sprawić by pamiątka w postaci zdjęć ślubnych była dla Was czymś niepowtarzalnym. Pamiętajcie, że jest to dzień do którego często przygotowujecie się miesiącami, a nawet latami i czasami warto jest wybrać bogatszy godzinowo pakiet by móc to wydarzenie przeżywać w całości ponownie. Daję Wam gwarancję, że każdy w Was znajdzie coś dla siebie, a nasza współpraca będzie udana.

FOTOGRAF NA ŚLUB W BYTOMIU - KILKA HISTORII

Poniżej przedstawiam historie Młodych Par z Bytomia, które zaufały mi i powierzyły wykonanie zdjęć ślubnych. Od momentu przygotowań aż do oczepin prezentuje Wam wszystkie rozdziały tego dnia zapisane na kartach fotografii ślubnej.

PLENEROWA SESJA ŚLUBNA W BYTOMIU

Bytom jest miejscem pełnym atrakcji turystycznych zjednujących sobie lokalnych mieszkańców jak i ludzi wybierających to miejsce jako cel swoich wycieczek. Swoim przygodę w mieście Bytom warto zacząć od starego miasta liczącego 750 lat i będącego sercem tego miejsca. Jako fotograf ślubny w Bytomiu z przyjemnością sięgam po piękna architekturę Polskich miast, które w szczególności podkreślają fasady Opery Śląskiej oraz gmach Bibioteki Miejskiej. Miasto Bytom słynie również z licznych szlaków turystycznych, z  których można podziwiać piękny krajobraz tego miasta. Wyjątkowy pejzaż jest tłem fotografia ślubnych i perełką Waszych pamiątkowych albumów. Bytom słynie również z licznych festiwali i jarmarków, tętni życiem co widać na fotografiach i co udziela się podczas sesji plenerowych. Dla zwolenników drzew bukowych w pobliskiej okolicy znajduje się rezerwat Segiet położony w szczytowych partiach Srebrnej Góry. Jest to rezerwat wybijający się na tle walorów naukowych historycznych i krajobrazowych. Zdjęcia ślubne w tym miejscu na pewno będą oryginalną pamiątką do której będziecie wracać z dużym sentymentem. 

GDZIE ZORGANIZOWAĆ ŚLUB I WESELE W BYTOMIU

Bytom w swojej ofercie posiada wiele wyjątkowych sal ślubnych, pałacowych wnętrz i rustykalnych restauracji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i spełni swoje marzenia o wyśnionym weselu. Pierwszy miejscem wartym uwagi w mieście Bytom jest Scena Kulinarna ArtRestaurant. Jest to miejsce z bogata historią gdzie przez lata odbywały się kulturalne i towarzyskie wydarzenia. Miejsce to jest przepełnione zapachami i wszechobecna sztuka. Restauracja ta posiada w swojej ofercie dwie sale: kameralną i teatralną, w których można zorganizować wesele w zależności od własnych wymagań. Kolejnym miejscem wartym uwagi jest Stara Szwajcaria - sala bankietowa usytuowana w malowniczym otoczeniu. Jest to miejsce w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Eleganckie przestronne sale są idealnym miejscem na zorganizowanie idealnego wesele. Jako fotograf ślubny Bytom doceniam miejsca, które są idealną bazą do dalszych przygotowań. Dekoratorzy staną na wysokości zadania i wedle Waszych upodobań przygotują sale w stylu rustykalnym, industrialnym bądź klasycznym. Dla zwolenników miejsc znajdujących się na obrzeżach miasta pełnych spokoju, ciszy polecam sale Kryształowe Wzgórze, która jak sama nazwa wskazuje pozwoli na organizacje eleganckiego wesela w przestronnej bankietowej sali. Nowocześnie zaaranżowane sale i piękne otoczenie. Jest to sala, która spełnia oczekiwana nawet najbardziej wyszukanych klientów i trafia w gusta gości weselnych. Życzę udanej zabawy i spotkajmy się w Bytomiu!

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE