MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY GLIWICE

Województwo śląskie może poszczycić się wieloma perełkami. Do jednych z nich z pewnością należy miasto Gliwice, które odznacza się wyjątkową historią i wieloma atrakcjami. Gliwice słyną z palmiarni miejskiej, wielu szlaków turystycznych oraz kopalni węgla kamiennego Jako fotograf ślubny mam często przyjemność odwiedzać to miejsce w celu uwiecznienia ceremonii zaślubin. Gliwice w swoim dorobku posiadają rzekę Kłodnicę z piękną panoramą zieleni. Na tle miasta wyróżnia się również maszt radiostacji gliwickiej, który imponuje swoim modernistycznym wyglądem. Jest to jedno z większych miast na śląsku, którego panoramę można podziwiać z wieży kościoła Wszystkich Świętych. Widok rozchodzi się na urokliwą starówkę, która choć kameralna jest niezwykle przyjazna fotografii ślubnej.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GLIWICE - MAGIA MOMENTU ZAKLĘTA W KADRZE

Piękne zdjęcia można wykonać wszędzie. Zarówno w większych jak i mniejszych miastach w miejscach tętniących architekturą oraz tych pełnych zieleni i natury. Najważniejsze są emocje, wasza energia i chęci, które budują klimat zdjęć. Jako fotograf ślubny staram się z każdego miejsca wyciągnąć jak najwięcej, ukazując jego najpiękniejsze aspekty. Liczne parki, okazałe kościoły bądź kamieniste szlaki turystyczne- każda z tych atrakcji niesie za sobą inny klimat i pozwala zrobić nietuzinkowe zdjęcia ślubne. Magia chwil to również Wy- pełni miłości i nadziei swobodnie odnajdujący się w swoich ciałach i celach. To Was i wasze potrzeby stawiam na pierwszym planie i jako fotograf ślubny staram się uwiecznić Was na fotografia w sposób najbardziej naturalny i zbliżony do Waszych charakterów. Unieśmy razem się emocjom i zróbmy razem coś pięknego! 

GDZIE NA PLENER ŚLUBNY W GLIWICACH

Gliwice jako jedno z największych miast na śląsku oferują wiele fascynujących miejsc na plener ślubny. Pierwszym z nich jest kameralna starówka, która zjednuje swoimi wąskimi uliczkami, pięknymi fasadami i klimatycznymi kawiarniami. Miejsce to jest połączeniem nowoczesności oraz swobody. Liczne szlaki turystyczne zapraszają do wspólnej wędrówki podczas której jako fotograf ślubny mogę uwiecznić Was w naturalnym krajobrazie eksponując skalisty klimat tego miejsca. Powite zielenią parki są również idealnym miejscem na plener ślubny. Towarzystwo drzew oraz drewnianych ławek sprzyja zakochanym i zazwyczaj i uwalnia w Was swobodę. Zdjęcia te są przepełnione romantyzmem i nastrojem chwili. Dla osób lubiących nowoczesną architekturę budynek dawnej poczty będzie wyjątkowym tłem zdjęć. Ceglany kolor i wielkie okiennice wyróżniają się na tle pozostałych budynków. Plac Krakowski w dzielnicy Politechnika będzie również idealnym miejsce dla osób lubiących minimalizm i prostą formę. Gliwice słyną również w wielu muzeów oraz do jego zabytków należy również zamek Piastowski. Wyjątkowym miejsce pleneru ślubnego może być również kino w którym nie raz miałem przyjemność wykonywać zdjęcia. Gliwice pomimo tych popularnych posiadają też kameralne kina, które często udostępniają nowożeńcom swoje sale. Wyjątkowy klimat i zapach tego miejsca budują nastrój, a efekt końcowy zapiera dech w piersiach. Kolejnym topowym miejscem, które jako fotograf ślubny Gliwice polecam jest Palmiarnia w której znajduje się wiele gatunków roślin egzotycznych, ryb oraz gadów. Jest ona położona na terenie rozległego parku Chopina. To egzotyczna oaza w której w przeszklonych halach znalazło się miejsce dla palm oraz kaktusów. Stała się ona celem wycieczek z całego śląska oraz jednym z ulubionych miejsc nowożeńców. Palmiarnia jest nowoczesną instytucją w centrum przemysłowego miasta. Z sentymentem powracam do tego miejsca gdyż wiem, że spełnia ono oczekiwania Młodych Par

TWÓJ FOTOGRAF ŚLUBNY W GLIWICACH

Wybierając fotografa ślubnego z Gliwic na własne wesele ważne jest żeby zapoznać się z jego twórczością. Strona internetowa, prezentowane na niej zdjęcia oraz całe historie są idealną możliwością na zgłębienie tej wiedzy i zapoznaniem się z pracą fotografa ślubnego. Musicie pamiętać, że każdy kieruje się własnym stylem i że klimat zdjęć pozostaje utrzymany w tej samej tonacji. Idealnym momentem na utwierdzenie się w Waszym wyborze jest wspólne spotkanie podczas którego mamy możliwość omówić wspólne cele oraz Wasze oczekiwania. Miejsce pleneru ślubnego zazwyczaj wybieramy wspólnie szukając tego idealnego, które odzwierciedli Wasz charakter i wpasuje się w klimat zdjęć. Jestem otwarty na nowe wyzwania oraz służę przydatną radą. Na przestrzeni lat miałem okazję widzieć wiele różnorodnych miejsc. Na pewno każdy z Was znajdzie pośród nich idealne miejsce dla siebie w którym spełni swoje fotograficzne marzenia.   

ILE KOSZTUJE FOTOGRAFIA ŚLUBNA W GLIWICACH

Każdy klient ma indywidualne potrzeby dlatego też w mojej ofercie znajdziecie różne pakiety oferujące wiele aspektów wykonywanych przeze mnie zdjęć, zróżnicowanych godzinach pracy. Liczę, że każdy z Was znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę, która będzie spełniała Wasze oczekiwania. Dłuższy czas pracy jest związany z wyższą ceną. W mojej ofercie znajdziecie możliwość wykonywania przeze mnie zdjęć od przygotowań aż do oczepin. Niektórzy z Was wolą jednak bardziej kompaktową wersję, którą wybieramy odpowiednio do Waszych oczekiwań. Jestem otwarty na Wasze sugestie i ewentualne zmiany. Pragnę abyście czuli się wyjątkowi tego dnia i jako fotograf ślubny Gliwice pragnę sprawić by pamiątka w postaci albumu ślubnego była dla Was czymś wyjątkowym. Pamiętajcie, że jest to wydarzenie do którego często przygotowujecie się miesiącami i czasami warto jest wybrać droższy pakiet by móc to wydarzenie przeżywać ponownie. Zapewniam, że każdy w Was znajdzie coś dla siebie, a nasza współpraca będzie owocna. 

ZDJĘCIA ŚLUBNE W GLIWICACH - KILKA HISTORII

Poniżej przedstawiam Wam reportaże ślubne, które mogą posłużyć Was również jako inspiracje ślubne. Ukazują one przekrój wydarzeń począwszy od przygotowań, aż do oczepin. Dzięki nim widzimy naturalne emocje różnych osób w konkretnych sytuacjach. Jako fotograf ślubny Gliwice zachęcam Was do zapoznania się z poniższym materiałem i zwrócenie uwagi na detale, o które mielibyście ochotę zapytać. Służę Wam radą i pomocą gdyż moje doświadczenie w tej dziedzinie obejmuje klika lat. Każde wesele jest inne tak jak różni są ludzie, ale często moją podobne upodobania i czyjaś historia może być zródłem naszej inspiracji. 

SESJA NARZECZEŃSKA W GLIWICACH

Sesja narzeczeńska jest okazją do wykonania zdjęć z innej perspektywy w otoczeniu, które jest bliskie Waszemu sercu i upodobaniom. Część z Was wybieraj bardziej industrialne miejsca, a inni wolą być bliżej natury. Zachętam Was aby było to miejsca bliskie Waszym upodobaniom gdyż do zdjęć narzeczeńskich powracamy z dużym sentymentem. Sesja narzeczeńska Gliwice jest idealną sposobnością do zapoznania się z fotografem. Jest ona również idealnym pomysłem na prezent dla rodziców bądź bliskiej rodziny. Jest to początek pięknej historii, której kontynuację widzimy w dniu ślubu. Gorąco zachęcam Was do sesji narzeczeńskiej ponieważ jest to czas beztroski, pięknych emocji i niezapomnianych uniesień. 

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE