MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY RYBNIK

Górny Śląsk skrywa w sobie wiele pięknych miejsc. Jednym z nich jest Rybnik, który leży na jego wzniesieniach. Pobliskie rzeki, kompleksy leśne wpływają na jego łagodny i przyjazny klimat. Miasto to oferuje wiele parków krajobrazowych i skwerów. Jako fotograf ślubny z przyjemnością powracam do tego miejsca, które z pozoru niedoceniane stanowi wspaniałą bazę zarówno na wesele oraz plener ślubny. Na terenie Rybnika znajduje się piękna bazylika, której nieprzeciętna architektura dodaje charakter zdjęciom ślubnym oraz buduje wzniosłość chwili zaślubin. Przechadzając się miastem można spotkać liczne pomniki bądź drewniane kościoły. Jezioro rybnickie jest kluczową pozycją na mapie miast przy, której można zaznać wypoczynku oraz wypróbować swoich sił w żeglarstwie. W rybniku znajdzie się coś dla amatorów zdjęć w ruchu jak i tych stroniących od tłumu i preferujących bliskość natury. Całe miasto można również podziwiać dzięki wieży widokowej, która znajduje się na terenie zabytkowej kopalni. W rezultacie okazuje się, że miasto Rybnik jest nie tylko przemysłowym punktem górnego śląska. ale również miejscem kryjącym niezapomniane przeżycia i piękne kadry.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA RYBNIK - PIĘKNA PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE

Dzień ślubu niesie za sobą wiele decyzji. Jedną z nich jest wybór fotografa ślubnego. Wielokrotnie miałem okazję odwiedzać tereny Rybnika i dzięki wykonywanej przeze mnie pracy móc w jak najpiękniejszy sposób uwiecznić dzień waszego ślubu. Wielokrotnie zastanawiacie się, która oferta jest najbliższa waszym oczekiwaniom oraz jaki rodzaj zdjęć pragniecie oglądać w albumach. Swoim doświadczeniem staram się wspierać wasze wybory i w razie potrzeby służę radą. Pozornie proste wybory skrywają w sobie wiele szczegółów, których analiza jest bardzo istotna by efekt końcowy był najbliższy waszym oczekiwaniom. Dobór odpowiedniego koloru, formatu i materiału jest równie istotny jak pozostałe walory estetyczne, które są jakże istotne w dzień waszego ślubu bo to przecież album i zawarte w ich zdjęcia są pamiątką na całe życie do których powracamy z sentymentem i radością. Dlatego też warto jest podejść do tematu zdjęć profesjonalnie gdyż będą one towarzyszyły nam przez kolejne długie lata. Fotografia ślubna w Rybniku to magia, która zaklęta na kartach papieru sprawia, że życie jest piękniejsze.

FOTOGRAF NA WESELE W RYBNIKU - JAK DOKONAĆ WYBORU PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA?

Na wybór idealnego fotografa ślubnego w Rybniku składa się wiele czynników. Zaczynając od pierwszego wrażenia, rozmowy przez telefon poprzez dogłębna analiza portfolio po oczekiwania względem efektu końcowego. Pierwszy kontakt z parą narzeczeńską jest zazwyczaj telefoniczny. Staram się przybliżyć proponowane przeze mnie oferty oraz zapraszam do spotkania na żywo, kiedy to w spokoju możemy przeanalizować wszystkie detale. Jest to również idealna sposobność na poznanie się co z znacznej mierze ułatwia współpracę w dniu ślubu. Idealny fotograf ślubny to osoba, która nie tylko wykonuje zdjęcia ślubne, ale również towarzyszy wam w przeciągu całego dnia. Służy radą, wsparciem i rozluźnia atmosferę. Jedno jest pewne - musimy czuć się swobodnie w swoim towarzystwie sprawia to, że zdjęcia są naturalne i pełne prawdziwych emocji. Tylko osoba odprężona może czuć się swobodnie w tym ważnym dla niej dniu. Wybór idealnego fotografa ślubnego Rybnik wiąże ze sobą również decyzję o plenerze ślubnym, mobilności danej osoby oraz jej dyspozycyjności. Powinniście być pewni, że wybrany przez was fotograf ślubny jest osobą, która stanie na najwyższym poziomie zadania, a efekt końcowy jego prac spełni jego oczekiwania.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA W RYBNIKU - ILE TRZEBA ZAPŁACIĆ ZA FOTOGRAFA?

Kwota, która trzeba przeznaczyć na fotografa jest zależna od wybranej oferty. Jedno jest pewne analizą i rozmową dla każdego dopasujemy idealne rozwiązanie, które sprosta zarówno oczekiwaniom wizualnym jak i finansowym. Modyfikując poszczególne pakiety można dodać bądź okroić poszczególne elementy. Dzień wesela niesie za sobą wiele wydatków, które często sięgają wysokich kwot warto przemyśleć jak istotną pamiątką są dla nas fotografie ślubne oraz album. Z doświadczenia wiem, że czasem lepiej jest dołożyć nieznaczną kwotę by finalnie czuć pełne zadowolenie i satysfakcję. Chęć zaoszczędzenia przejawia się mniejszą ilością zdjęć czego później młode pary żałują dlatego też najważniejsza jest rozmowa i wyznaczenie sobie jasnych celów i dopasowanie pod to odpowiedniego budżetu.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ W RYBNIKU

Wszystkie pary zainteresowane zdjęciami ślubnymi w Rybniku serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Jest to miejsce, w którym systematycznie umieszczam relacje ślubne oraz zdjęcia okazjonalne. Jest to baza moich doświadczeń oraz szczypta tego co możecie uzyskać poprzez wybranie mnie na swojego fotografa ślubnego w Rybniku. Na dole strony pod aktualny wpisem znajduje się link przekierowujący bezpośrednio do formularza pytającego o dostępność wolnego terminu. Jest to najszybsza droga do uzyskania odpowiedzi na wasze zapytania i możliwość dalszych rozmów.

FOTOGRAF ŚLUBNY RYBNIK - GDZIE WARTO JECHAĆ NA SESJĘ PLENEROWĄ

Rybnik jest jednym z wielu miast idealnym na weekendową sesję plenerową Warto je zobaczyć i odkryć jego atrakcje. Jako fotograf ślubny proponuje to miejsce osobą ze Śląska bądź w okolicy Jednym z pierwszych punktów, które znajduje się na plenerowej mapie Rybnika jest zapora na jeziorze Rybnickim z której rozpozciera się piękny krajobraz na błekitną taflę wody. Przejście całej zapory zajmuje zaledwie parę minut w ciągu których można zrobić naprawdę magiczne kadry. Dla miłośników przyrody polecam również Park nad Nacyną do którego prowadzi wąska uliczka. Niewielkich rozmiarów park wygląda niezwykle ciekawie gdyż przepływa przez niego struga jednej z najbardziej zasolonych rzek w Polsce. Jako fotograf ślubny Rybnik stawiam również na fotografie wykonane na tle miasta. Rynek w Rybniku jest również miejscem centralnym miasta na jego terenie znajdują się liczne muzea, sklepy oraz liczne atrakcje. Odrestaurowane kamienice zachęcają swoimi malowniczymi fasadami do uwieczniania ich na fotografiach ślubnych. Prozaicznie zwykły spacer w centrum miasta z młodą parą może okazać się zródłem inspiracji. Urokliwe uliczki muszą doprowadzić na do zamku w Rybniku powstałego za czasów Piastów, a obecnie będącą siedzibą sądu rejonowego. Wzniosła budowla dodaje majestycznego klimatu. Jako fotograf ślubny pracujący w Rybniku doceniam to miasto za to iż mino tego, że nie jest dużymi miastem posiada w sobie skryte perełki, które warte są wyróżnienia i jedną z nich jest piękna kaskada wodna otoczona bujnymi roślinami znajdująca się w okolicy Teatru Ziemi Rybnickiej. Modernistyczne schody i nowoczesna zieleń sprawiają, że wykonywane tam zdjęcia ślubne wyróżniają się i wzbudzają zainteresowanie. Jednym z ostatich wartym do zobaczenia miejscem w Rybniku jest plac Jana Pawła II z piękną bazyliką Św. Antoniego. Wieże kościoła widać niemalże z całego miejsca miasta, a znajdując się bezpośrednio pod jej wrotami odbiera się jeszcze większe wrażenie dające możliwość fotografowi ślubnemu w Rybniku wykonanie wyjątkowej sesji plenerowej.

GDZIE ZORGANIZOWAĆ ŚLUB I WESELE W RYBNIKU ?

Śląsk jest to region, który oferuje młodym parą szeroki wachlarz restauracji oraz sal bankietowych gdzie nowożeńcy mogą celebrować swoje zaślubiny. Z racji tego że odległość pomiędzy poszczególnymi miastami nie jest duża młoda para często nie ogranicza się do miasta Rybik, ale również do pobliskich mu okolic. Kierując się wieloletnim doświadczeniem fotografa ślubnego jestem przekonany iż wszyscy zainteresowani znajdą odpowiednie dla siebie miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. W ostatnicz latach na coraz większe uznanie zasługują śluby plenerowe. Dom przyjęć finezja jest miejscem, które umożliwia zorganizowanie plenerowej uroczystości zaślubin. Sala należąca do bardziej kameralnych oferuje bogate menu i pomocną obsługę. Hotel Alpin znajdujący się nieopodal w Szczyrku jest kolejnym miejscem wchodzącym wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom młodej parze. Posiada on w swojej ofercie zarówno przyjęcia kameralne w pięknym ogrodzie jak i również elegancie przyjęcia w pięknej przeszkolonej sali. Nietuzinkowe otoczenie, zieleń lasów i wzniosłość gór daje możliwość fotografowi ślubnemu w Rybniku na szersze spojrzenie i wykorzystanie potencjału tego miejsca. Kto powiedział, że podczas przerwy tanecznej nie można wyskoczyć na spontaniczne kadry będące pełne emocji i świeżości. Dla osób preferujących pozostanie w wyborze Rybnika jako miejsce wesela idealną propozycją będzie kompleks Biały Dom. Eleganckie wnętrza oraz piękne scenerie malowniczego otoczenia sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na przyjęcie ślubne. Biały dom cechuje niepowtarzalna atmosfera, aura ciszy i spokoju i ustronna lokalizacja. Wyśmienita kuchnia i komfortowo urządzone pokoje dopełniają całość. Zdjęcia ślubne wykonane w tym obiekcie przepełnione są elegancją, dobrym gustem oraz wszechobecnym pięknem. Jest to zaledwie pare obiektów znajdujących się w Rybniku i okolicach zasługujących na uwagę. Serdecznie zachęcam by Śląsk stanął przed Wami otworem a Rybnik stał się centralnym punktem na jego mapie.

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Michał Gajzner Fotografia
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE