MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA

Bielsko Biała jest malowniczym miastem leżącym u stóp Beskidu Małego nad rzeczką Białą. Miasto to posiada bogatą historię, której dziedzictwo widzimy odwiedzając to piękne miejsce. Bielsko Biała posiada wiele szlaków turystycznych i tras rowerowych, prowadzą one na wszystkie szczyty w mieście i okolicach. Z ich punktów można dostrzec pejzaż miasta oraz zachwycić się jego widokiem. Jako fotograf idealnie odnajduje się w tym mieście, które posiad rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną. W mieście usytuowane są ekskluzywne hotele oraz nowoczesne kawiarnie. Jest to miasto dynamicznie rozwijające się, ale zachowujące harmonię natury. Na duża uwagę zasługują zabytkowe obiekty architektoniczne i urbanistyczne. Atmosfera bielskich kamiennych murów stwarza niespotykanie klimat i nastrój zdjęć ślubnych.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BIELSKO BIAŁA - PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE

Zdjęcia ślubne są najczęściej jedną z pierwszych spraw, które pragniecie załatwić organizując wesele. Nic dziwnego! Są one jedną z najpiękniejszych pamiątek tego dnia. To właśnie album ślubny jest skarbnicą naszych wspomnień. Jest on towarzyszem wspólnych rodzinnych wieczorów, kiedy to z sentymentem wracamy do minionych chwil wesela. Jako fotograf ślubny staram się by album spełniał wszystkie Wasze oczekiwania. W mojej ofercie znajdziecie ogromny wachlarz kolorów i materiałów z którego może być wykonany. Oferuje tradycyjne albumy oraz fotoksiązki dla osób preferujących nowoczesny styl. W czasach dzisiejszej technologii i świetnej jakości cyfrowej jestem w stanie uchwycić Wasze emocje, naturalne kolory odzwierciedlają pryzmat wydarzeń. Szczerze polecam Wam  w miarę możliwości zainwestować w pełen pakiet zdjęć dzięki czemu widzimy cały pryzmat wydarzeń, począwszy od przygotowań do oczepin. Dzień ślubu jest wyjątkowym wydarzeniem, a pamiątka w postaci zdjęć jest na całe życie. 

ZDJĘCIA ŚLUBNE W BIELSKU BIAŁEJ - JAK SZUKAĆ IDEALNEGO FOTOGRAFA ?

Idealny fotograf w Bielsku Białej to ten który razem z Wami będzie odkrywał tajniki tego miasta. Wspólna przygoda, pamiątkowe zdjęcia i niezapomniane chwile pozwolą nam cieszyć się plenerem ślubnym i razem zbudować jego historie. Podążając wąskimi uliczkami, zwiedzając zabytkowe budynki i delektując się smakiem regionalnych potraw stworzymy całą historię, którą odzwierciedleniem będą Wasze piękne zdjęcie i nieprzemijające wspomnienia. Fotografia ślubna daje możliwość uchwycenia kadrów i Was w naturalnych i spontanicznych momentach. W tym dniu jestem nie tylko Waszym fotografem, ale i waszym przyjacielem oferującym pomoc i dobrą radę. Na samym początku poszukiwań fotografa ślubnego w Bielsku Białej powinniście zacząć od obejrzenia portfolio osób, których prace najbardziej się Wam podobają. Różnorodny styl, charakterystyczne kadry, kolorystyka powinny trafić w Wasze gusta i upodobania. Każdy z nas na swój indywidualny styl. Większość prezentowanych zdjęć wykonywanych jest również w podobnej tonacji. Aby być w pełni usatysfakcjonowanym musicie również zaufać wybranemu fotografowi i powierzyć mu wykonanie pięknych zdjęć ślubnych w Bielsku Białej. 

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA – KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem człowiekiem spełnionym, który na swojej drodze doświadczył wielu przygód, posmakował wielu wyzwań i osiągnął swoje cele. Moja przygoda z fotografią zaczęła się jeszcze w młodzieńczych latach kiedy chłonny wiedzy odkrywałem tajniki fotografii z najlepszych książek. Wraz z pierwszym aparatem zaczęła się droga eksperymentowania i odnajdywania własnego stylu. Wiele lat pracy w zawodzie fotografa ślubnego daje mi pewność siebie i świadomość własnej wartości. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę, uczęszczam na szkolenia i śledzę nowe trendy fotograficzne. Co więcej to dzięki Wam zgłębiam jej tajniki od środka poprzez odkrywanie niesamowicie pięknych miejsc, uchwycenie niepowtarzalnych kadrów i odzwierciedlenie Waszych emocji na fotografiach. Moja praca to moja inspiracja, a miasta w których przyszło mi pracować: Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Częstochowa utwierdzają mnie w przekonaniu, że nasz kraj oferuje ogromny potencjał drzemiący w różnorodnych miastach. Zapraszam Was do rozmowy, wspólnego spotkania i zapoznania się osobiście. Spotkajmy się na kawie! 

SESJA ŚLUBNA W BIELSKU BIAŁEJ - NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA

Bielsko Biała zasługuje na dużą uwagę z racji na wiele zabytkowych miejsc. Mieszczące się na wzgórz stare miasto, rynek miejski zraz z jego zaułkami oraz zamek Książąt Sułkowskich - wszystkie te miejsca stanowią największe i najstarsze zabytki w mieście Bielsko Białej. Zamek przez stulecia był rozbudowany i przekształcany na bieżące potrzeby miasta. Jako fotograf ślubny Bielsko Biała doceniam miejsca z bogatą historią i dużym potencjałem. Niepowtarzalne kamienice miasta stwarzają idealny klimat miasta, nie tylko dla turystów ale i lokalnych mieszkańców. Miast oferuje regionalne dania kuchni polskiej oraz tradycyjne przysmaki. Bielsko Biała to miasto nowoczesne, otwarte na innowacje oraz nowe smaki kultury. Na przestrzeni lat można zauważyć jego dynamiczny rozwój i zainteresowanie nim. Z największych atrakcji turystycznych można wyróżnić zamek Książąt Sułkowskich, który zachęca swoim współczesnym i elektrycznym wyglądem. Wnętrza zamku może przypaść nie jednej parze jako miejsce pleneru ślubnego gdyż oferuje on salon muzyczny, salon mieszczański oraz gabinet Pana, które budują piękne historyczne tło do zdjęć. Dla zwolenników natury obowiązkowym miejsce w Bielsku Białej jest grodzisko - pozostałości średniowiecznej osady rolniczej - produkcyjnej i warownej. Jest to pierwszy ślad osadnictwa , który charakteryzuje się świeżą zielenią, prostą formą i niesamowitym wyglądem. Jest to idealne miejsce na plener ślubny w którym można swobodnie ponieść się chwili. Kolejnym miejscem zasługującym na uwagę jest rynek miasta. Biegną od niego wąskie brukowane uliczki, które osobiście uwielbiam w fotografii ślubnej. Wprowadzają one niepowtarzalny klimat i prowadzą do urokliwych zakątków miasta. Bielsko Biała jest interesującą propozycją jako miejsce pleneru ślubnego gdyż oferuje zróżnicowane atrakcje turystyczne. 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

Podaj proszę kilka informacji na temat Twojego ślubu, a ja szybko wyślę Ci ofertę i cennik.

Fotografią ślubną zajmuję się w całej Polsce,
najczęściej w woj. Śląskim,  woj. Małopolskim
i woj. Opolskim; między innymi w takich miastach jak:

| Katowice | Kraków | Częstochowa | Gliwice | Bielsko  Biała | |Tychy | Szczyrk | Olesno | Opole | Łódź | Zabrze | Bytom | Rybnik | Tarnowskie Góry

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE