MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Cześć! Nazywam się Michał Gajzner i jestem fotografem z Małopolski. Jeżeli szukacie dobrego fotografa ślubnego z Krakowa to dobrze trafiliście. Dla większości z nas Kraków jest jednym z najbardziej turystycznych miast w Polsce. Zwiedzając go skupiamy się głównie na słynnej starówce bądź popularnym Wawelu. Niewielu z nas świadomych jest jak ogromny potencjał  drzemie w tym mieście. Wąskie uliczki, zapach dobrego jedzenia, kolorowe stragany nadają charakter temu miejscu. Jak fotograf ślubny w Krakowie staram się odkrywać to miast w niebanalny sposób zwiedzając jego zakątki i doceniając kulturę. To miast jest idealnym miejscem na plener ślubny ponieważ buduje piękne tło i tworzy niepowtarzalny klimat zdjęć. Narodowe zabytki i uliczna kultura są idealnym uzupełnieniem i pokazują ile to miasto oferuje nie tylko turystą, ale i lokalnym mieszkańcom. Poczujmy razem klimat tego miejsca!

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW - DZIEŃ DOBRY !

Czas na przedstawienie własnej osoby. Gdyż to ja jestem autorem prezentowanych tutaj zdjęć i całych ślubnych historii. Pomimo, że nie znamy się osobiście dzięki mojemu portfolio jesteście w stanie poznać cząstkę mnie. Przemawiają za nimi moje uczucia, sposób bycia i styl wykonywanych zdjęć. Jestem osobą rządną wrażeń i nowych doświadczeń. Każde spotkanie w Wami jest dla mnie nowym przeżyciem, które wzbogaca mnie jako człowieka oraz pozwala na własny rozwój. Dzielę się z Wami pasją entuzjazmem i doświadczeniem, które posiadam w branży fotografii ślubnej. Moje uwagi często stanowią fundament Waszych kolejnych decyzji oraz są przydatną sugestią w wybranych kwestiach.  Zapraszam Was również do poznania się osobiście w formie wspólnej kawy i rozmowy na temat prezentowanych przeze mnie zdjęć. Jestem otwarty na Wasze sugestie i ciekawy Waszego punktu widzenia. Nowe wyzwania są dla mnie inspirujące oraz są bodźcem, który sprawia, że pragnę być coraz lepszy w swojej dziedzinie. Sam z zaciekawieniem sledze najnowsze trendy social-media i świat mody które tworzą całą otoczkę ślubną. Własny rozwój i samorealizacja są niezbędne do bycia nie tylko lepszym fotografem, ale również człowiekiem. Pragnę zarażać Was optymizmem oraz pasją, która towarzyszy mi każdego dnia.  

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW - CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE FOTOGRAFA ?

Wybierając fotografa ślubnego z Krakowa, który wraz z Wami stworzy idealne zdjęcia należy kierować się znajomością jego portfolio oraz świadomością pasji, która nim kieruje. Osoba ta będzie towarzyszyła Wam podczas całego dnia, będzie Waszym przewodnikiem i przyjacielem służącym dobrą radą. Wraz z Wami stworzy całą historię za którą będą przemawiały Wasze zdjęcia. Fotograf ślubny w Krakowie nie musi być osobą zamieszkująca to miasto, ale kimś kto czuje jego potencjał i siłę. Tylko z ogromnej sympatii do danego miejsca można wciąż odkrywać jego potencjał i drzemiące w niej tajemnice. Dobrze również by towarzyszyła Wam osoba, która rozumie Wasze potrzeby oraz ma podobne cele. Życzliwa i przyjacielska sprawi, że dzień pleneru ślubnego w Krakowie będzie miłym doświadczeniem i niezapomnianą pamiątką.  Wybór idealnego fotografa w Krakowie powinien być jak najbardziej świadomy i odzwierciedlać Wasze upodobania i estetykę. Historie zamieszczane na blogu mogą być przykładem oraz inspiracją Waszej historii. Co więcej, nawet krótka rozmowa z fotografem może być owocnym początkiem wspólnej pracy nad tym projektem. 

ZDJĘCIA ZE ŚLUBU W KRAKOWIE - ZAMIŁOWANIE DO TWORZENIA PIĘKNYCH HISTORII

Z natury jestem perfekcjonistą, osobą dążącą do ukazywania piękna. Od najmłodszych lat fotografia była moją pasją. Z biegiem czasu przerodziła się w profesję, którą wykonuje i zamiłowaniem się jej oddaje. Dążę do tego by wykonywane przeze mnie zdjęcia były naturalne, spontaniczne i wzbudzały uczucia. Emanujące z nich emocje są kwintesencją pracy, która została włożona w ich wykonanie. Każda z Waszych historii jest indywidualną drogą, która podążacie. Charakteryzujecie się różnymi preferencjami, stylem oraz efektami które pragniecie uzyskać po współpracy ze mną. Dla mnie jako fotografa ślubnego intrygująca jest sposobność spotkań z Wami poznanie Waszych potrzeb i chęć im sprostania. Każda stworzona przez Was historia niesie za sobą naturalne piękno i indywidualny charakter. Krajobraz, gesty i mimika sprawiają, że nie ma takich samych ujęć, a Wasze zdjęcia pozostają na zawsze prywatnym wspomnieniem. Jako esteta cieszę się, że mogę towarzyszyć Wam w tworzeniu Waszej historii, którą po latach będziecie wspominać z sentymentem. Jest to niezapominania pamiątka budząca ogrom emocji do których wracamy w gronie najbliższych osób. Warto jest postawić na miejsce, które jest odzwierciedlaniem Waszych charakterów i będzie pokazywało styl który preferujecie. Odpowiedni krajobraz sprzyja również Waszym odczuciom i pozwala na swobodne zachowanie. Jestem również otwarty na Wasze najbliższe osoby, których obecność chcielibyście zachować na kartach fotografii. Rodzina i przyjaciele są również dopełnieniem naszego szczęścia bez których nasz miłości nie była by do końca spełniona. Stwórzmy razem historię, która będzie pięknym początkiem Waszego wspólnego życia.

CECHY IDAELNEGO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO KRAKÓW

Idealny fotograf to osoba świadoma swoich zalet dążąca do swojego celu, dbająca o estetyczne aspekty swojej pracy. Jest to osoba, która idealnie wpasowuje się w Wasze kryteria. Każdy z Was ma inne oczekiwania i cechy które chciałby znaleść w osobie fotografa ślubnego z Krakowa współpracującego z Wami w dniu ślubu. Idealny fotograf ślubny stara się również wykazać dużą cierpliwością i zrozumieniem gdyż nie każda z Was z naturalną lekkością odnajduje się na sesjach ślubnych podczas których pozujemy przed obiektywem. Często spojrzenia gapiów i przypadkowych ludzi są dla Was peszące, a zadaniem idealnego fotografa jest podbudowanie Waszej pewności siebie i świadomości własnego ciała. Jest wiele cech które można by było wymieniać obrazując idealnego fotografa ślubnego jednak najważniejsze jest nawiązanie więzi, która intuicyjnie poprowdzi Was przez kolejne etapy w dniu Waszego Ślubu. 

SESJA ŚLUBNA W KRAKOWIE

Kraków jest miastem bogatym w kulturę i miejsca godne odwiedzenia. Kryją w sobie Kopiec Krakusa, kamieniołom Zakrzówek i słynny Wawel, które są często destynacją młodych par. Historia przemawiająca za tymi miejscami buduje klimat i charakter fotografii ślubnych. Kraków jest również miejscem, który oferuje zarówno nowoczesny styl, romantyczny klimat jak i charyzmatyczną energię. Jest on niczym melting pot - połączeniem kultur całego świata. Każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie, miejsce w którym poczuje się swobodnie oraz tło idealnie obrazujące wydźwięk Waszych emocji. Wiele razy byłem w Krakowie, ale za każdym razem odkrywam go na nowo. Sprawiacie, że patrzę na niego Waszym oczyma i odkrywam jego uroki na nowo. Godzina, dwie bądź cały dzień, czas nie gra roli w odkrywaniu tego miejsca. Podążając jego uliczkami czujemy wenę jego artystów. Smak słynnych obarzanków oraz kreatywność ulicznych artystów. Malownicze fasady, dźwięk słynnego hejnału i spacer nad Wisłą są symbolami nieprzemijającego piękna tego miasta. Pozwól unieś się emocją i wybierz Kraków jako miejsce Twojego pleneru ślubnego byś razem ze mną odkrył kolejne tajemnice tego urokliwego miasta. 

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE