MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY OLESNO

Olesno jest urokliwym miastem położonym w województwie opolskim. Jest to bliskie dla mnie miejsce, gdyż jako fotograf ślubny miałem wiele okazji do uwiecznienia reportaży ślubnych właśnie w tym miejscu. Olesno pomimo swojej niedużej powierzchni cieszy się dużą popularnością. Jest to miast bardzo zadbane, a latem tętniące życiem. Miejscem, które lubię odwiedzać z Parami Młodymi jest na pewno rynek wraz z ratuszem i licznymi fontannami. Jako fotograf ślubny w Oleśnie doceniam takie miejsce, które w swojej prostocie buduje klimat zdjęć. Drewniane ławeczki i prozaicznie niewielkie fontanny wpasowują się idealnie w charakter Olesna i wyzwalają w człowieku swoistą swobodę. Polecam również Olesno Parą, które chcą wybrać się na jednodniowy plener ślubny. Gdyż jest to miejsce idealne na parogodzinna sesję podczas której odkryjemy urokliwe miejsca tego miasta Województwo opolskie posiad wachlarz pięknych miejsc, a miast Olesno jest napewno perełką, która do nich należy. Organizujecie ślub w mieście Olesno? Fotograf ślubny poszukiwany? Świetnie trafiliście! Zapraszam Was  do obejrzenia mojego portfolio.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OLESNO - DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z MOJEJ OFERTY ?

Tworząc ofertę ślubna staram się myśleć o szerszym gronie klientów i stworzyć takie pakiety by każdy z Was mógł znaleźć ten odpowiedni dla siebie. Każdy z pakietów posiad indywidualny charakter, różnorodny czas trwania oraz inny zakres wykonywanych usług. Ważne jest aby przy wyborze fotografa ślubnego sprecyzować swoje wymagania i oczekiwania. Istnieje kilka rzeczy, które wyróżniają mnie jako fotografa ślubnego w Oleśnie. Staram się w kreatywny sposób podejść do wykonywanych zdjęć ślubnych oraz do Waszych oczekiwań, które stawiacie jako Para Młoda. Co więcej Olesno jest mi miejscem znanym, do którego podchodzę z sentymentem i z przyjemnością wykonuje tam zdjęcia ślubne. Jestem również osobą lubiącą nowe wyzwania i otwartą na nowe doświadczenia co daje mi swobodę w wykonywaniu zdjęć i otwartość w poznawaniu nowych ludzi. Jest to bardzo istotna cecha charakteru fotografa ślubnego, gdyż pomimo wykonywania zdjęć ślubnych moim zadaniem jest towarzyszenie Parze Młodej w dniu ślubu. Dlaczego warto jest skorzystać z mojej oferty fotografa ślubnego w Oleśnie? Fotografią ślubną zajmuje się od lat, jest to mój zawód i pasja. Staram się systematycznie poszerzać swoje umiejętności i je rozwijać. Zajrzyjcie do portfolio i zapoznajcie się z całymi historiami ślubnymi gdyż uważam, że zdjęcia mówią więcej niż niejedno zdanie.  

ILE KOSZTUJE FOTOGRAFIA ŚLUBNA W OLEŚNIE ?

Zawsze powtarzam, że cenę zdjęć mierzymy Waszymi oczekiwaniami. Dlatego też w mojej ofercie jest kilka pakietów ślubnych w różnym przedziale cenowym. Każdy z nich określa czas i ilość wykonywanych zdjęć. Ważne jest abyście to Wy wiedzieli jak istotną pamiątkę stanowią dla Was zdjęcia ślubne. Z mojego punktu widzenia album ślubny zawiera zdjęcia do których najczęściej powracacie podczas rodzinnych imprez oraz długich romantycznych wieczorów. Jako fotograf ślubny Olesno oczywiście zachęcam Was do wybrania pakietu, który w pełni pokaże Waszą historię. Na pierwszym miejscu określcie, które momenty są dla Was najważniejsze i wspólnie dobierzemy dla Was najlepszą ofertę. Dzień ślubu jest dla Was jednym z najważniejszych dni. Czasami warto zainwestować większą kwotę w pamiątkę, która będzie Wam towarzyszyła każdego dnia. 

ZDJĘCIA ŚLUBNE OLESNO - KILKA HISTORII

Na swojej stronie internetowej staram się systematycznie publikować Wasze historie, których fotografie ślubne są przekrojem całego dnia i ukazują jego najmniejsze detale. Jako fotograf ślubny w Oleśnie zachętam Was do spokojnego przeanalizowania tych zdjęć ślubnych i zastanowienia się jakie są Wasze cele i oczekiwania. Pokazane przeze mnie zdjęcia ślubne są często zródłem inspiracji bądź wskazówką w różnorodnych wyborze. Pozwoli Wam to również utwierdzić się w decyzji, który pakiet ślubny wybieracie i jaki pakiet ślubny wchodzi w jego zawartość. Olesno może być kolejnym miejscem którego piękną historię Waszego ślubu umieszczę na kartach fotografii ślubnej. Co więcej otrzymujecie ode mnie jako od Waszego fotografa ślubnego w Oleśnie taką wyjątkową pamiątkę w postaci galerii ślubnej z Waszego dnia ślubu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną podzielić się tą pamiątką z rodziną i przyjaciółmi. Goście z dalekich stron na pewno docenią ten gest i będą mogli również cieszyć się Waszym szczęściem.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC FOTOGRAFA ŚLUBNEGO W OLEŚNIE

Fotograf ślubny Olesno jest jedną w kluczowych postaci na Waszym weselu. Gdyż to własne fotografie stanowią jedną z najważniejszych pamiątek tego dnia . Przed ostateczną decyzją o wyborze fotografa warto zapoznać się z jego portfolio, które pokazują w jakim stylu wykonywane są zdjęcia. Prezentowane fotografie świadczą o charakterze artysty i są wstępnem do dalszej współpracy. Często sięgacie również po fotografa ślubnego z tak zwanego polecenia, który miał już możliwość uwiecznią inne wydarzenia w waszym bliskim otoczeniu. Jest to jeden z ważnych czynników, które warto brać pod uwagę wybierając osobę, która będzie współpracować z Wami w dniu wesele, ponieważ znaczy to, że staje na wysokości zadania i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze fotografa ślubnego w Oleśnie jest pierwszy kontakt, warto jest spotkać się i omówić swoje oczekiwania. Często po pierwszej rozmowie jesteście już utwierdzenie w swojej decyzji co jest bardzo istotne ponieważ osoba fotografa ślubnego towarzyszy Wam niemal przez cały dzień ślubu. Umowa ślubna powinna być klarowna i przejrzysta, a Wy jako Para Młoda powinniście być w pełni świadomi zapisów prawnych umowy ślubnej.

TWÓJ FOTOGRAF ŚLUBNY W OLEŚNIE

Choć Opolszczyzna jest bliska mojemu sercu, pochodzę ze Śląska. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo cenię pracę tej części Polski i zawsze z największą przyjemnością przyjmuje tutaj zlecenia. Jako fotograf ślubny doceniam Olesno z racji na jego architekturę, urokliwe miejsca i harmonię. Jest to idealne miasto na jednodniowy plener podczas, którego jestem pewien, że wykonam wiele pięknych fotografii ślubnych gdyż w Oleśnie drzemie ogromny potencjał. Pobliska zieleń, urokliwe parki budują klimat tego miasta. Olesno sprawia, że czuję się tam wyjątkowo swobodnie. Przyjeżdżając tutaj z Parami Młodymi wiem gdzie się udać by zadowolić ich oczekiwania wobec zdjęć ślubnych. Dla osób lubiących odrobinę szaleństwa polecam to miejsce w okresie letnim, kiedy to w ostatni weekend lipca odbywają się tutaj Dni Olesna. Gwarna muzyka kolorowe światła i grona turystów sprzyja pięknu fotografii ślubnej w Oleśnie. Zdjęcia ślubne wypełnione są kolorowymi barwami i ciekawymi ujęciami. Zachęcam Was do spotkania się w Oleśnie i odkryciu wspólnie uroków tego miasta.

GDZIE ZORGANIZOWAĆ ŚLUB I WESELE W OLEŚNIE LUB W OKOLICACH ?

Olesno i jego okolice oferują wiele nietuzinkowych miejsc do zorganizowania wesela. Na miejscu znajduje się wiele regionalnych sal oferujących nowoczesne restauracje z obszernym miejscem do zabawy. W dzisiejszych czasach właściciele obiektów weselnych dbają o ich walory estetyczne i zadowolenie swoich klientów z racji, że Olesno nie jest największym miastem wile obiektów znajduje się na jego obrzeżach bądź w dalszych regionach województwa opolskiego. Dla zwolenników pałacowych wesel polecam Gratków gdzie znajduje się Pałac Sulisław - wyjątkowe miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku. Stylowe wnętrze i zabytkowy park zachwycają przepiękną przyrodą niosąc moc estetycznych wrażeń. Jako fotograf ślubny Olesno doceniam takie perełki, które elegancją i malowniczym otoczeniem budują klimat zdjęć. Kolejną moją propozycją jest Gościniec Pod Złotym Rogiem, miejsce, które swoim klimatem dorównuje najlepszym polskim restauracją. Ceglane sufity, eleganckie żyrandole stanowią doskonałą bazę do zorganizowania idealnego wesela. Duży i urokliwy ogród to świetne miejsce na chwilę relaksu ale również idealne tło do wykonania krótkiej sesji plenerowej. Co więcej jest to miejsce w którym można zorganizować ślub cywilny, co w dzisiejszych czasach cieszy się dużą popularnością. Najbliżej Olesna położoną salą, którą w pełni polecam jest sala U Wąsińskich, ciesząca się duża popularnością i uznaniem wsród lokalnych mieszkańców. Jasne wnętrza duża przestrzeń stanowią idealny początek do zbudowania pięknej  aranżacji ślubnej. Spokojna zielona okolica sprzyja emocją tego dnia, a sakramentalne tak na łonie przyrody stanowi bogatą ofertę kierowaną do Par Młodych zainteresowanych ślubem cywilnym w tym właśnie miejscu. Niezapomniane chwile i magiczna oprawa pozwolą w wyjątkowy sposób przeżyć ten dzień.

Fotografią ślubną zajmuję się w całej Polsce, najczęściej w woj. Śląskim, woj. Małopolskim i woj. Opolskim; między innymi w takich miastach jak:

| Katowice | Kraków | Częstochowa | Gliwice | Bielsko Biała | Tychy | Szczyrk | Olesno | Opole | Łódź | Zabrze | Bytom | Rybnik | Tarnowskie Góry

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl 
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na
naszej stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE