MENU

Ślub to zdecydowanie jeden z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Warto sprawić by w tym dniu towarzyszyły nam najbliższe osoby, a mijające chwile można było uwiecznić na kartach fotografii ślubnej.

FOTOGRAF ŚLUBNY OPOLSKIE

Angelika i Bartek, pełni radości i optymizmu rozpoczęli swoje przygotowania. Uśmiech i aura ekscytacji wyczuwalne były w powietrzu. Jeszcze tylko ostatnie dodatki, subtelna biżuteria, zapięty mankiet oraz czuły uścisk – by móc śmiało wkroczyć w ten nowy etap życia. Błogosławieństwo rodziców dodaje otuchy, symbolizuje wsparcie i pojednanie. Swoista magia towarzyszyła zebranym gościom siedzącym w ławkach i oczekujących Państwa Młodych. Czas staje w miejscu, gdy wszystkie oczy zwrócone są na nich. Ceremonia ślubna jest jednym z kluczowych momentów tego dnia, a wypowiedziane słowa przysięgi symbolizują miłość, wierność i oddanie dwojga ludzi. Fotografując ceremonię zaślubin mam możliwość towarzyszyć Wam również emocjonalnie w tym dniu. Rozbrzmiewające pieśni chóralne, dźwięk kościelnych organów budują niezapomniany klimat. Oranżeria kościoła dodała szyku całej ceremonii oraz podkreśliła wyjątkowość tej chwili. Wraz z pierwszymi oklaskami i wiwatem gości rośnie euforia i ekscytacja całego dni. Pierwsze życzenia i czułe uściski napełniają Parę Młodą szczęściem i nadzieją. Jest to idealny moment na zebranie wszystkich gości i zrobienie zdjęcia grupowego.

STYLOWE WESELE PAŁAC PAWŁOWICE

W drodze na salę, Młodej Parze towarzyszą zazwyczaj wspomnienia minionych chwil i nutka ekscytacji przed powitaniem nowożeńców na sali. Chleb i sól na wejściu są symbolami dobrobytu i domowego ogniska. Rolę tę powierza się rodzicom nowożeńców, w geście wprowadzenia ich w nowy etap życia. Pierwszy toast i odśpiewane sto lat są swoistą inauguracją wesela, które zazwyczaj trwa do białego rana. Tym razem miałem przyjemność fotografować w Pałacu Pawłowice, które urzekało swoim wnętrzem i zachwycało wystrojem. Najmniejsze detale i profesjonalna obsługa dodawały perfekcjonizmu i podkreślały istotę tego dnia. Nikt nie mógł przejść obojętnie obok malowniczych fasad i wyjątkowych zdobień. Pałac Pawłowice to miejsce, które sprzyja nie tylko podziwianiu, ale i dobrej zabawie. Spontaniczności i dynamika gości sprawia, że fotografia ślubna przybiera inny wymiar, a towarzyszące im zdjęcia ślubne są odzwierciedleniem całej historii. Fotograf ślubny to osoba, która rozmawia i przeżywa z gośćmi emocjonalnie ten dzień. Podniesione kieliszki, rozbrzmiewająca w uszach muzyka i spontaniczny taniec są odzwierciedleniem udanej imprezy. Wiele chwil, ciężko dostrzegalnych podczas wesela można przeżyć ponownie oglądając film i zdjęcia ślubne

SESJA ŚLUBNA PAŁAC PAWŁOWICE – GORZÓW ŚLĄSKI

Sesja ślubna w plenerze to niezwykła pamiątka. Każda Para Młoda pragnie mieć zdjęcia, które bedą wyróżniały się na tle innych fotografii. Plener ślubny w winnicy Pałac Pawłowice to prawdziwa przyjemność fotografowania. Zachód słońca dał nam sprzyjające warunki do wykonania zdjęć plenerowych w magicznym otoczeniu. Natura jest idealnym kompanem nocy, a gorące wieczory sprzyjają zakochanym. Wykonane tam zdjęcia są pełne emocji, na których widać miłość i wzajemne oddanie. Po powrocie powitały nas liczne zabawy podczas, których goście mieli możliwość integracji, a fotograf ślubny możliwość uchwycenia ich podczas dobrej zabawy. Muzyka grana na żywo pozwala gościom angażować się i być częścią całej imprezy. Kiedy światła gasną, emocje opadają, a wszyscy goście wracają do domów pozostają nam wspomnienia ostatnich chwil, które poźniej w gronie rodziny i przyjaciół wspominamy na kartach fotografii ślubnej.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego Angeliki i Bartka.

CLOSE