MENU

FOTOGRAFIA RODZINNA

Świadomie przeżywać życie i tworzyć osobiste dzieła sztuki każdego dnia w towarzystwie najbliższych, dzięki czemu chwila obecna stanie się żywa i gorąca, a wspomnienia trwale zapiszą się w pamięci. Dlatego też, tak ważne jest by uwiecznić te momenty i zachować ich prawdziwy obraz. Zapraszam wszystkich entuzjastów życia i kolekcjonerów pięknych przeżyć do skorzystania z moich usług. Oferuję sesje zdjęciowe rodzinne w domu, w studio i w plenerze.

Sesja rodzinna

Sesja zdjęciowa w Waszym domu lub w plenerze z najbliższymi Wam osobami . To może być sesja noworodkowa, ciążowa, z pociechami i dziadkami Znajdź czas na to żeby zachować Waszą teraźniejszość na zawsze.
Efektem sesji jest 15 lub 30 wybranych przez Was zdjęć w formie cyfrowej i 15 pięknych odbitek w formacie 15x23cm w pięknie ozdobionym pudełku.

Dzień z życia

To niepowtarzalna sesja – spędzam z Wami w domu minimalnie 5-6 godzin i poza zdjęciami rodzinnymi otrzymujecie również zdjęcia z Waszego codziennego życia, przy rozmowie, zabawie, śmiechu i otaczającej Was miłości. Obrazy, które migają nam gdzieś pomiędzy jednym, a drugim.
Otrzymujecie wszystkie zdjęcia z sesji minimum 60szt – to piękna pamiątka. Jeżeli chcielibyście wrócić kiedyś do tego jak wyglądał naprawdę Wasz dzień z pociechami lub pierwszych dni razem jako rodzina to napiszcie do mnie.
Otrzymujecie ode mnie profesjonalnie obrobione zdjęcia oraz 20 odbitek na papierze o wymiarach 15x23cm w pięknie ozdobionym pudełku.

Brzuszek i maluch

To dwie sesje zdjęciowe - przed zazwyczaj w siódmym- ósmym miesiącu ciąży i po porodzie Najczęściej w pierwszych 2 tygodniach życia maluszka. Wspaniała pamiątka tych ostatnich chwil przed poznaniem nowego człowieka i już w nowym składzie. Efektem pracy jest łącznie 30 zdjęć w formie cyfrowej, po 15 z każdej sesji i 20 odbitek o wymiarach 15x23cm w pięknie ozdobionym pudełku.

SESJA RODZINNA W DOMU– FOTOGRAFIA W CODZIENNYM OTOCZENIU

Chcesz zachować na zdjęciach wyjątkowe wydarzenie z Twojego życia, takie jak pojawienie się na świecie pierwszego dziecka bądź pierwsze dni we wspólnym mieszkaniu? A może marzysz o uwiecznieniu Waszych uczuć na kolorowych obrazach, które będą pamiątką na całe życie? Prawdziwy dom tworzą ludzie, którzy w nim mieszkają, dlatego to w nim czujemy się swobodnie, a miłość jest naturalna i bezwarunkowa. Tworzy on idealne warunki do pięknych zdjęć.

SESJA RODZINNA W STUDIO - ZDJĘCIA W CZĘSTOCHOWIE

Zapraszam również do mojego studia, gdzie wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe - narzeczeńskie, rodzinne oraz ciążowe. To od Was zależy, który etap życia pragniecie uwiecznić na fotografiach. Z mojej strony zapewniam przytulną atmosferę, opartą na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, która pomaga się Wam otworzyć, a mnie stworzyć autentyczne ujęcia z prawdziwymi emocjami. W moim studio poczujesz się jak w domu.

FOTOGRAFIA RODZINNA W PLENERZE NA ŚLĄSKU

Uwielbiasz naturę i często podróżujesz? Postaw na dwa w jednym, czyli zdjęcia rodzinne w plenerze, które łączą fotografię portretową z pejzażową. Takie ujęcia plenerowe zachowają nie tylko niezwykłe uczucia między Wami, ale również mogą zdobić wnętrza Waszych mieszkań i przywoływać niezapomniane emocje. Stwórz historię swojego życia już dziś i umów się ze mną na sesję fotograficzną. Studio, dom czy plener - wybór należy do Ciebie.

CLOSE