MENU

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to wyjątkowy czas dla każdej pary, który powinien zostać uwieczniony na zdjęciach. Radość, wzruszenie i towarzyszące Wam i Waszym najbliższym emocje, zapisane na autentycznych, profesjonalnie wykonanych fotografiach ślubnych, to najpiękniejsza, sentymentalna pamiątka, która zostanie z Wami na całe życie. Fotograf ślubny za pomocą prezentowanej oferty pragnie Wam przedstawić wariant możliwości z których możecie skorzystać w dniu Waszego ślubu. Myślę, że każdy z Was znajdzie ofertę odpowiednią do własnych wymagań i oczekiwań. Pamiętajcie również , że ofertę ślubną możemy dopasować według Waszego indywidualnego planu. Jestem człowiekiem otwartym i chętnym do rozmowy oraz ustaleniu wspólnych celów. Pierwsze spotkanie jest dobrym początkiem do naszej współpracy podczas którego możemy umówić na spokojnie przebieg wydarzeń prezentowanych w poszczególnych ofertach. Zapraszam Was serdecznie na filiżankę dobrej kawy i rozmowę o zdjęciach ślubnych.

CO ZAWIERA MOJA OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ?

Proponuję trzy pakiety ślubne - w wersji skróconej, pełnej i rozszerzonej. Podstawą każdego z nich jest reportaż fotograficzny z dnia Waszego ślubu. W zależności od wybranego pakietu, oferuję do 1000 zdjęć w wersji elektronicznej, zapisanej na nośniku USB. Zawsze chcę, aby do Waszej galerii trafiły tylko te najlepsze i najbardziej prawdziwe zdjęcia. Zawsze w pełni oddany, twórczy i uważny. Jeśli odpowiada Wam mój styl pracy, serdecznie zapraszam do kontaktu. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis wszystkich pakietów plus usługi dodatkowe.

Pakiet I

- do 8 godzin reportażu,

- krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (opcjonalnie),

- łącznie min. 350 zdjęć przekazanych w formie cyfrowej:

minimum 100 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej,

minimum 250 zdjęć poddanych podstawowej korekcie (balans bieli, ekspozycja, kontrast, saturacja)

- galeria internetowa w domenie www.michalgajzner.pl

Pakiet II

- do 12 godzin reportażu,

- krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (opcjonalnie),

- łącznie min. 600 zdjęć przekazanych w formie cyfrowej na nośniku USB

minimum 200 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej,

minimum 400 zdjęć poddanych podstawowej korekcie (balans bieli, ekspozycja, kontrast, saturacja)

minimum 100 wywołanych zdjęć w formacie 15x23cm w ozdobnym opakowaniu.

- ujęcia z drona

- galeria internetowa w domenie www.michalgajzner.pl

Pakiet III

- do 14 godzin reportażu,

- krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (opcjonalnie),

- łącznie min. 1000 zdjęć przekazanych w formie cyfrowej na nośniku USB

minimum 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej,

minimum 600 zdjęć poddanych podstawowej korekcie (balans bieli, ekspozycja, kontrast, saturacja)

minimum 140 wywołanych zdjęć w formacie 15x23cm w ozdobnym opakowaniu.

- ujęcia z drona

- galeria internetowa w domenie www.michalgajzner.pl

Dodatkowo

- sesje ślubne w Polsce i za granicą,

- sesje narzeczeńskie,

- fotoksiążki, fotoalbumy,

- sesje rodzinne,

- sesje biznesowe,

- sesje lifestyle,

- sesje brzuszkowe,

Zapraszam do kontaktu:
Michał Gajzner - fotograf ślubny
tel. +48 502134854
e-mail: kontakt@michalgajzner.pl

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ ?

Szukasz fotografa ślubnego? Stwórzmy wspólnie coś nadzwyczajnego! Przejdź do formularza, abym mógł przygotować ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ

Jako fotograf ślubny staram się zawsze być profesjonalistą, wykonywać rzetelnie swoją pracę oraz powierzone mi zadania. Na swój zawód patrzę z zamiłowanie i pasją. Do każdego reportażu bądź sesji ślubnej podchodzę w sposób kreatywny, nie boję się nowych wyzwań, jestem otwarty na nowe sugestie. Ze spontanicznych momentów często wychodzą niepowtarzalne ujęcia i wyjątkowa pamiątka, która pozostaje na całe życie. Fotografia ślubna to nie tylko mój zawód, ale również pasja. Sam systematycznie zgłębiam jej tajniki i odkrywam nowe trendy. Poszerzam swoją wiedzę o różnorodne szkolenia, które wnoszą swieżość spojrzenia do mojego portfolio. Wraz z mijającymi latami zmienia się również moda, styl i nowości ślubne. Fotografia jest jednak dziedziną która nie podlega panującej modzie a najważniejszą jej cechą jest jakość wykonania. Jak fotograf ślubny pracuje na sprzętach najwyższych marek na świecie i uzupełniam swój asortyment nowościami technologicznymi. W skład mojego fotograficznego wyposażenia wchodzi również dron z którego zdjęcia nabierają zupełnie inna perspektywę i są miłym uzupełnieniem w albumie ślubnych. Poza tym jestem człowiekiem życzliwym, uśmiechniętym i służącym dobrą radą. Poznajmy się - myślę, że się zaprzyjaźnimy. 

REPORTAŻ ŚLUBNY

Reportaż ślubny jest podstawą wszystkich prezentowanych przeze mnie pakietów ślubnych. Znajduje się w nich dowolność co do jego zakresu i opis prezentowanych przeze mnie usług. Reportaż ślubny rozpoczynający się od momentu przygotowań jest idealnym wstępem do kolejnych wydarzeń prezentowanych w tym dniu. Dzięki niemu widzimy początek historii, którego kolejne etapy oglądamy z zaciekawieniem. Przygotowania, ceremonia kościelna, wesele - wszystkie te wydarzenia wnoszą ogrom emocji i energii w prezentowany reportaż ślubny. Każdy z poszczególnych etapów charakteryzują inne emocje. Zróżnicowany wystrój, paleta barw oraz moc żywych roślin dodają charyzmy do prezentowanych zdjęć i budują piękne tło wydarzeń. Fotografia ślubna opiera się na aspektach wizualnych i jest to wyjątkowo doceniane gdyż do prezentowanych w albumie zdjęć wracam z ogromnym sentymentem. Jako fotograf ślubny doceniam Wasze starania, które wkładanie w dbałość o najmniejsze szczegóły i  ich dopracowanie. Reportaż ślubny to przede wszystkiem Wasi goście, którzy z euforią i uśmiechem kibicują Waszej miłości. To ich emocje najczęściej uwiecznione są na fotografiach i pokazują moc dobrej zabawy. Głośny śmiech, częste toasty i ponowne gorzko - cała spontaniczność tych emocji aż bije z fotografii ślubnych. Jako fotograf uważam, że reportaż ślubny ma w sobie niesamowity potencjał i możliwość zapamiętania tego Wyjątkowego dla Was dnia na kartach fotografii. 

PLENER ŚLUBNY W POLSCE I ZA GRANICĄ

Piękne zdjęcia plenerowe można wykonać zarówno w Polsce jak i za granicą. Nie trzeba przemierzać tysiące kilometrów aby na zdjęciach była widoczna miłości i szczęście. Wszystko zależy od Was waszych oczekiwań i marzeń. Polska jest krajem bogatym w piękne krajobrazy i magiczne miejsca. Z ogromnym entuzjazmem odkrywam z Wami nowe perełki klimatyczne pejzaże, które skrywa nasz kraj. Piękne parki, skaliste pagórki, błękit morza  - wszystko to sprawia, że każdy z Was znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce. Wielu z Was marzy o zagranicznych zdjęciach często inspirowanych wspomnieniami. Razem tworzymy plan wyjazdu plenerowego, żeby był to czas efektywny i wykorzystany w sto procentach. Często są to unikatowe miejsca, które sam dzięki Wa poznaje i doceniam. Żyjemy w czasach gdy granice państw nie są już limitem, a tylko nasza wyobraźnia wytycza nam granice. Ważne jest by zdjęcia plenerowe były prawdziwe i ukazywały Wasz charakter. Każdy z Was ma inny temperament i gust. Jedni marzą o dalekich krainach, a inni o pobliskich polach pełnych zbóż. Jednak to Wasza natura i prawdziwa miłość są esencją ślubną i tą ją widać na pierwszym miejscu. Krajobraz i piękno przyrody są tylko waszym wypełnieniem. Jeżeli zastanawiacie się czy zdjęcia z pleneru ślubnego są niezbędnym elementem całego albumu to z czystym sumieniem polecam je wszystkim Wam i gwarantuje Waszą satysfakcję z efektów sesji plenerowej. Najczęściej są to zdjęcia naturalne, pełne luzu i harmonii. Niech i ona zagości w Waszych albumach ślubnych i będzie idealnym dopełnieniem albumu ślubnego. 

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja narzeczeńska jest miłym wstępem i swoistą inauguracją dnia Waszego ślubu. Często decydujecie si na nią myśląc nie tylko o własnej pamiątce, ale również o prezentach dla rodziców w postaci albumów. Jest to również moment naszej pierwszej współpracy kiedy to mamy sposobność się poznać oraz odnaleźć wspólny styl pracy. Sesja narzeczeńska może być pięknym początkiem do jej kontynuacji w postaci sesji plenerowej. Gorąco polecam Wam sesję narzeczeńską nie tylko jako prezent ślubny ,ale również dla Was samych w celu uchwycenia świeżości Waszych uczuć i magii chwil towarzyszących Wam przed ślubem.

ALBUMY ŚLUBNE

W swojej ofercie posiadam wiele albumów cechujących się różnorodną fakturą, kolorami bądź formatem. Znajdziecie szeroki wybór dla tradycjonalistów lubiących zdjęcia wklejane tak sama jak i dla osób preferujących formę fotoksiążki z kartami delikatnymi niczym prawdziwym druku. Welur, aksamit, kwintesencja elegancji i stylu - wszystko to znajdziecie w oferowanych przeze mnie albumach i do każdego z Was dopasujemy produkt idealny. Album ślubny jest jednym z najważniejszych aspektów całości ponieważ to on buduje pierwsze wrażenie. To jego trzymamy w swoich rękach i do jego kart wracamy z sentymentem.

CLOSE