MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY ZABRZE

Kolejnym miastem w kierunku którym podążam jako fotograf ślubny jest Zabrze. Położone w dorzeczy Odry miasto zlokalizowane jest w centrum Śląska. W Zabrzu znajduje się wiele zabytkowych obiektów takich jak kamienice w centrum miasta bądź obiekty sakralne, które często wybieracie jako miejsca sesji plenerowych. Fotografa ślubna w Zabrzu nie zna granic i każde miejsce jest nowym wyzwaniem. Gmach poczty w Zabrzu, bądź Sądu rejonowego są przykładem pięknego budownictwa z malowniczymi fasadami i bogatą architekturą. Huta w Zabrzu wybija się na tle pozostałych budynków swoją surową formą i pięknymi okiennicami. Jest to miasto wielu perełek, dzięki którym fotografie ślubne w Zabrzu zyskują nowe spojrzenie. Jednym z moich ulubionych miejsc jest plac teatralny oraz secesyjna kamienica, której wnętrze ozdobiono ceramicznymi płytkami o zworach floralnych oraz geometrycznych. Dla zwolenników natury idealnym miejsce w Zabrzu będzie miejski ogród botaniczny, z wyodrębnioną częścią parkową. Ogrody te charakteryzują się typem francuskim i angielskim. Zabrze posiada liczne miejsca, które warto jest zwiedzić będące wyjątkowym tłem fotografii ślubnej w Zabrzu.

CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE FOTOGRAFA ŚLUBNEGO Z ZABRZA

Wybierają swojego idealnego fotografa ślubnego w Zabrzu należy określić swoje preferencje. co do naszych oczekiwań i sprecyzować swoje gusta. Rynek fotograficzny w ostatnich latach jest bardzo szeroki z wieloma fotografami o różnych walorach estetycznych. Wybierając fotografa ślubnego z Zabrza na własne wesele musicie być przekonani co do stylu wykonywanych przez niego zdjęć.Podejmując swoją decyzję nie musicie ograniczać się tylko do miasta Zabrze gdyż większość fotografów ślubnych pracuje na terenie całego województwa, a nawet kraju. Jako fotograf ślubny pracujący w Zabrzu doceniam możliwość pracy w różnych miastach i odkrywaniu ich potencjału. Zródłem wiedzy na temat fotografa jest oczywiście jego strona internetowa, która zawiera wszystkie kluczowe informacje. Znajdują się tam fotografie, szczegółowe dane oraz pakiet ofert ślubnych kierowanych do poszczególnych Par Młodych. Każda z ofert posiada indywidualny charakter i zawiera różnorodny specyfikację danej usługi. Ważnym punktem jest też komunikacja między Wami, a Waszym fotografem ślubnym. Pierwsze wrażenie i wspólna rozmowa są czynnikami, które często mają decydujący wpływ na ostateczną decyzję. Serdecznie zapraszam do kontaktu i do zapoznania się z moim portfolio ślubnym. 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ZABRZE - OFERTA

Oferty ślubne stworzone są z myślą o Was i Waszych potrzebach. Każdy posiad różne wymagania oraz oczekiwania co do zdjęć ślubnych. Przekrój pakietów ślubnych składa się z tych najbardziej bogatych, składających się z pełnej usługi reportażowej i plenerowej oraz z pakietów z mniejszą ilością godzin dla osób chcących uwiecznić poszczególne etapy dnia ślubu. Wieżę, że każde z Was znajdzie alternatywę odpowiednio pasującą do własnych oczekiwań. Oczywiście jestem osobą otwartą na Wasze sugestie i bez problemu dopasujemy ofertę do Waszych indywidualnych potrzeb. Fotograf ślubny Zabrze to osoba jest w tym dniu dla Was nie tylko jako profesjonalista, ale również osoba służąca dobrą rada i dodająca otuchy. Pamiętajcie również, że dzień wesela jest dniem wyjątkowym i nie powtarzalnym, a fotografie ślubne są jedną z najważniejszych pamiątek tego dnia. 

ZDJĘCIA ZE ŚLUBU W ZABRZU - KILKA HISTORII

Żeby przybliżyć Wam obraz jak wygląda pełen reportaż ślubny od momentu przygotowań, aż do momentu oczepin na stronie internetowej zostało zamieszczonych kilka historii ślubnych są one zbiorem wydarzeń, emocji i Waszej kreatywności, którą jako fotograf ślubny w Zabrzu bardzo doceniam. Każde wesele jest inne ponieważ to Wy jesteście zróżnicowani, tak samo jak Wasze pomysły oczekiwania i charyzma. Bardzo polecam Wam zapoznanie się z historiami ślubnymi gdyż często pomagają Wam w podjęciu ważnych decyzji i różnorodnych kwestii. Może to właśnie to Wasza historia będzie tą kolejną, która zainspiruje inne Młodem Pary i będzie piękną pamiątką na całe życie.

FOTOGRAF ŚLUBNY ZABRZE - JAK PRACUJĘ ?

Jako fotograf ślubny Zabrze zawsze daję z siebie jak najwięcej. Do swojej pracy podchodzę w sposób profesjonalny i staram się zawsze stanąć na wysokości zadania. Fotografią ślubną zajmuje się od wielu lat i wyróżnia mnie duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jestem osobą otwartą i kreatywną lubiącą nowe wyzwania i podchodzącą nieszablonowo do fotografii ślubnej. Jako fotograf wykonuje swoją pracę nie tylko na terenie naszego kraju, ale również z wielką ochotą podejmuje się zleceń zagranicznych. Każde z nich jest nową lekcją i wnosi świeżość do moich prac. Fotografia ślubna jest dziedziną, która z biegiem lat ewaluuje i zmienia swoje trendy. Stram się zawsze podążać za nowinkami ślubnymi oraz być na bieżąco w aktualnych trendach. Dodaje mi to pewności siebie i pomaga w szerszym spojrzeniu na wykonywanie zdjęć ślubnych. Poznajmy się i sprawmy razem aby pamiątka ślubna w postaci Waszych zdjęć była tą najpiękniejszą do której z sentymentem będziecie powracać. 

ZDJĘCIA ŚLUBNE ZABRZE - ATRAKCYJNE I NIEPRZECIĘTNE MIEJSCA NA SESJĘ ŚLUBNĄ

Wybierając Zabrze na miejsce ślubne możesz być pewnie, że stanie ono na wysokości zadania, a zdjęcia ślubne wykonane w tym mieście będą kwintesencją miłości miejski ogród botaniczny jest jednym z tych miejsc, które zjednuje bliskością natury i rozmaitością drzew i krzewów. Co więcej znajduje się w nim rozarium, który sam jako fotograf ślubny Zabrze odkryłem. Kwiaty i zieleń są zawsze niezastąpionym kompanem zdjęć i tworzą idealne tło fotografii ślubnych. Rownież dla Was jest to bardzo ważne żeby czuć się naturalnie w wybranym przez Was otoczeniu, a nic nie będzie tak piękne jak nasza natura. Kolejnym miejscem wartym uwagi jest Sztolnia Królowa Luiza gdzie znajduje się podziemna trasa wodna. Część szlaku pokonuje się pieszo, a część to spływ łodziami. W bardziej odległej części parku mieści się strefa odpoczynku z grillem umożliwiająca zrelaksowanie się. Jest to miejsce budzące wiele pozytywnych emocji. Fotografia ślubna w Zabrzu lubi urozmaicone miejsca, a to na pewno należy do tych niebanalnych. 

ILE KOSZTUJE FOTOGRAFIA ŚLUBNA W ZABRZU

Fotografia ślubna w Zabrzu jest tematem obszernym i na samym początku warto jest wyznaczyć sobie budżet, którym dysponujemy. Na rynku są osoby, których oferty są mniej lub bardziej drogie, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Każdy powinien znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę, która spełni oczekiwania. Warto jest pamiętać, że fotografie ślubne są jedną z ważniejszych pamiątek tego dnia do których często powracacie przy okazji rodzinnych spotkań i wspólnych chwil. Dla osób naprawdę wymagających polecam jednak wybór szerszych pakietów z większą ilością zdjęć i bogatą ofertą ślubną. Czasami warto jest zainwestować w droższego fotografa, aby być pewnym, że otrzymany przez niego materiał spełni nasze oczekiwania, a jakość świadczonych usług jest na wyższym poziomie. 

GDZIE ZORGANIZOWAĆ ŚLUB I WESELE W ZABRZU

Lokal Pod Skrzydłami Anioła położony jest zaledwie kilkanaście kilometrów od Zabrza gdzie na kilku hektarowym parku mieści się ten ślicznie odrestaurowany obiekt. Zamkowy styl duża przestrzeń uwalnia we mnie jako u fotografa ślubnego pracującego w mieście Zabrze same pozytywne emocje i motywację do działania. Przyjęcia okolicznościowe i duże bankiety są tym czym żyje tutaj personel, który dokłada wszelkich starań by w pięknych wnętrzach i spokojnym otoczeniu goście weselni mogli spędzić niezapomniane chwile, a ja mogę je uwiecznić na fotografiach ślubnych. Jest to miejsce z klasą dla zwolenników przestrzeni wypełnionych światłem i pałacowych okiennic. Wybierz to miejsce na swoje wesele, a ja jako fotograf ślubny Zabrze postaram się uchwycić czar tego miejsca na fotografiach ślubnych. Kolejnym miejscem obok, którego nie możesz przejść obojętnie to industrialne wnętrze kompleksu bankietowo - konferencyjnego Szyb Bończyk. Jest to niepowtarzalne miejsce, które zostało urządzone w budynku dawnej transformatorowni, stanowiącej część działającego szybu nie istniejącej już kopalni. Jako fotograf ślubny Zabrze doceniam takie miejsce, które niesie za sobą również historię. Dla młodych par i weselnych gości właściciele szybu przygotowali dodatkowe atrakcje. Górnicza orkiestra i znani śląscy artyści to tylko kilka atrakcji, których można się tam spodziewać. Tradycyjna śląska kuchnia podbije niejedno serce, a piękny ogród i patio będą strefą nie tylko relaksu, a również miejscem zabawy dla dzieci. Nie może zabraknąć miejsca dla zwolenników klimatu glamour, błyszczących kryształów i bogatych przestrzeni. Kompleks Biały Dom stanowi mieszankę w stylu elegancji i komfortu. Obiekt ten położony jest w otoczeniu malowniczego krajobrazu. Cisza, spokój oraz szum lasu dodają uroku każdej chwili spędzonej w tym miejscu. Fotografia ślubna w Zabrzu odkrywa wachlarz nowych miejsc i możliwości. Niepowtarzalne wnętrza, profesjonalny personel i wyśmienita kuchnia za każdym razem zachwyca na nowo. Wszechstronne wnętrze, lustrzane odbicia i pełen połysk dodaje niepowtarzalnej klasy temu miejscu. Jako fotograf ślubny z Zabrzu polecam wszystkim to miejsce, które jest idealnym miejsce na wykreowania swojej sali marzeń.

Fotografią ślubną zajmuję się w całej Polsce, najczęściej w woj. Śląskim, woj. Małopolskim i woj. Opolskim; między innymi w takich miastach jak:

| Katowice | Kraków | Częstochowa | Gliwice | Bielsko Biała | Tychy | Szczyrk | Olesno | Opole | Łódź | Zabrze | Bytom | Rybnik | Tarnowskie Góry

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl 
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na
naszej stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE