MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY MAŁOPOLSKIE

Małopolska obfituje w niezwykłe miejsca o różnym charakterze. Począwszy od Grodu Kraka z urokliwym Kazimierzem na czele, przez zróżnicowane tereny jury krakowsko-częstochowskiej, a kończąc na zapierających dech w piersiach Tatrach. W Małopolsce fotograf ślubny ma wręcz nieskończone możliwości, by w oryginalnych kadrach zamknąć uczucie łączące dwoje ludzi stawiających pierwsze kroki na nowej drodze życia. Województwo to ma bowiem naprawdę wiele do zaoferowania – zarówno Nowożeńcom, którzy marzą o sesji na łonie natury, jak i Parom, które zakochały się w nietuzinkowych uliczkach krakowskiego Starego Miasta. Aura, która otacza region, zdecydowanie sprzyja tworzeniu nieszablonowych ujęć, na których to jednak miłość zawsze będzie grać pierwsze skrzypce.

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA W MAŁOPOLSCE W MIEJSKIM STYLU – NIE TYLKO WŚRÓD KRAKOWSKICH ZABYTKÓW I KAMIENIC

Przyglądając się bliżej idealnym miejscom na zdjęcia ślubne w Małopolsce nie sposób pominąć stolicy województwa. Kraków to wyjątkowe miasto łączące w sobie historię z nowoczesną zabudową, nie bez powodu od wieków stanowiące przecież niekończącą się inspirację dla różnych artystów. Potencjał, który drzemie w tym mieści, nie ogranicza się bowiem do sesji na tle popularnych zabytków, takich jak Wawel czy Sukiennice. W stolicy Małopolski z fotografem ślubnym możecie udać się na spacer brzegiem Wisły czy po wąskich uliczkach na Kazimierzu, gdzie czeka na Was również wiele niezwykłych kawiarni i restauracji. One także mogą stać się tłem dla Waszej historii. Poza tym, jeśli miasto i wielkomiejski zgiełk to Wasz żywioł, możecie stanąć przed obiektywem na tle różnych nowoczesnych zabudowań. Dla uzyskania bardziej industrialnego charakteru zdjęć warto wybrać się natomiast np. na krakowskie Zabłocie.

PLENEROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA W MAŁOPOLSCE - URZEKAJĄCE KADRY NA ŁONIE NATURY

Co warto podkreślić już na samym początku, aby cieszyć się oryginalnymi kadrami na łonie natury, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Krakowa. W stolicy Małopolski fotograf ślubny może wykonać nietuzinkowe zdjęcia zarówno na Plantach, Błoniach czy w parku Jordana, jak również w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Poza tym niezwykle malowniczym miejscem jest nieczynny kamieniołom wapienia Zakrzówek. Naturalnie fotografia ślubna w Małopolsce to nie tylko sam Kraków i jego najbliższa okolica. Na sesję w plenerze warto wybrać się bowiem m.in. do Tenczyńskiego parku krajobrazowego. Także ruiny gotyckiego zamku Tenczyn w Rudnie z pewnością zachwycą niejedną Młodą Parę marzącą o romantycznych kadrach. Poza tym swoim urokiem zachwycają również ogrody i wnętrza wielu dworków i pałaców ulokowanych w różnych częściach województwa - w Mogilanach, Brzesku czy Lanckoronie.

ZDJĘCIA ŚLUBNE ŚLĄSK - KILKA HISTORII

Poniżej prezentuje historie Młodych Par z Małopolski, które powierzyły mi wykonanie zdjęć ślubnych. Od przygotowania aż do oczepin pokazuje Wam wszystkie etapy tego dnia zapisane na kartach fotografii

ZDJĘCIA ŚLUBNE NA GÓRSKIM SZLAKU W TATRACH

Majestat najwyższego pasma w łańcuchu Karpat sprawia, że tatrzańskie szlaki i szczyty są idealnym miejscem na fotografię ślubną w Małopolsce dla miłośników właśnie tego typu wędrówek. Kryje się tu wiele urokliwych zakątków, w których rozkoszować możemy się niezmąconą niczym przyrodą i malowniczymi krajobrazami. Siła natury, którą czuć na każdym kroku, doskonale odzwierciedli siłę łączącego Was uczucia oraz współdzielonej pasji – turystyki górskiej. Do najpopularniejszych miejsc w okolicy zaliczyć można przede wszystkim Krzyżne, Kasprowy Wierch, Halę Gąsienicową, Dolinę Pięciu Stawów czy Rusinową Polanę. Myśląc o ślubnej sesji zdjęciowej w Tatrach warto pamiętać ponadto, że okolica ta jest idealna nie tylko dla pasjonatów chodzenia po górach, regularnie zdobywających kolejne szczyty. Pary, które obawiają się kilkugodzinnych wędrówek, lecz jednocześnie kochają górski krajobraz, mogą wybrać się na sesję m.in. nad Morskim Okiem. Poza tym do niezwykle urokliwych i jednocześnie łatwo dostępnych miejsc w Tatrach zaliczyć można polankę w Zębie, jezioro Szczyrbskie, a nawet Antałówkę zlokalizowaną niemalże w centrum Zakopanego. Z moim doświadczeniem, Waszą miłością oraz niewątpliwym urokiem Małopolski wyczarowanie nieszablonowych zdjęć bez sztucznego pozowania jest naprawdę na wyciągnięcie ręki!

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE