MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY OPOLSKIE

Wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu i to nie tylko dla pary młodej. Ja także za każdym razem ulegam tej magicznej atmosferze, odczuwając przeogromną radość i entuzjazm. Nie mogę doczekać się, żeby zobaczyć nową parę roziskrzonych oczu, która tworzy w kosmosie niepowtarzalną konstelację i wszechpotężny sojusz dusz mogący przenosić góry. Staram się wyłapać to, co nieuchwytne i tak szybko przemijające. Wypełniam swoje zdjęcia światłem i energią, co widać na pierwszy rzut oka.

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA Z PASJĄ - ZAPROŚ MNIE DO STWORZENIA TWOJEJ HISTORII

Słowa mają wielką moc – to za ich pomocą składamy przysięgi, wyrażamy uczucia i dzielimy się najbardziej intymnymi przeżyciami. Nie można odmówić potęgi nacechowanym zdaniom pełnym emocji, ale obraz mówi sam za siebie. Splecione dłonie, poufne rozmowy czy uśmiech od ucha do ucha nie wymagają żadnych komentarzy ani obszernych opisów. Dlatego właśnie fotografia należy do moich ulubionych form wyrazu. Stale się rozwijam, udoskonalam swoją technikę, próbuję nowych rozwiązań, śledzę trendy branżowe i nie przywiązuję się do tego, co już udało mi się wypracować. Zmieniam perspektywę tak często, jak to tylko możliwe, bo nie lubię stagnacji w żadnej dziedzinie życia, a szczególnie w mojej pracy. Najbardziej cenię w fotografii ślubnej zmiany, konieczność przekraczania granic i tworzenia nowego mikrokosmosu za każdym razem.

KAŻDA HISTORIA JEST INNA –FOTOGRAFIA ŚLUBNA WYŁAPUJĄCA DETALE

Nie narzucam Wam żadnych ram i jestem otwarty na Wasze propozycje. Możemy zacząć opowieść fotograficzną od klasycznych przygotowań do ślubu w domach rodzinnych pani młodej i pana młodego. Na takich zdjęciach zwracam szczególną uwagę na detale, bo przecież z małych rzeczy i ulotnych wyrazów twarzy bliskich składa się nasze życie. Uwiecznię te drobiazgi, czyli cichych bohaterów stojących za wielkim dniem. Mogą to być białe szpilki czy kosmetyki pani młodej, perfumy pana młodego, tablica rejestracyjna zabytkowego samochodu czy pierwsze łzy wzruszenia mamy.

KOLEJNE ROZDZIAŁY WASZEGO ŚLUBU ZAPISANE NA ZDJĘCIACH - FOTOGRAF Z WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

Kolejna część tego dnia rozegra się w kościele czy urzędzie stanu cywilnego, a następnie na sali weselnej. Tam też na Wasze życzenie będę Wam towarzyszył z największą przyjemnością i w pełnej gotowości będę czuwał nad tym, co zdarza się tylko raz. Uwiecznię składanie życzeń, przybycie na salę weselną, pierwszy taniec i zabawy do rana. Oprócz ujęć zbiorowych i kulminacyjnych punktów ślubu uchwycę także te bardziej kameralne zdarzenia. To one po czasie okazują się najcenniejsze.

SPERSONALIZOWANA FOTOGRAFIA PAR W OPOLU I OKOLICACH - ZA KAŻDYM RAZEM INNA I NIEPOWTARZALNA

Poza sesją ze ślubu i zabawy weselnej nie możemy zapomnieć o uwiecznieniu głównego bohatera Waszego życia, czyli łączącego Was uczucia. I tutaj jestem w pełni otwarty co do miejsca czy ogólnego charakteru fotografii. Sami decydujecie także o tym, w czym będziecie pozować do zdjęć. Mogą to być oczywiście tradycyjne stroje weselne, czyli suknia ślubna, welon i garnitur, ubrania codzienne, kostiumy kąpielowe czy wszelkie inne wersje, które najtrafniej oddają Waszą niepowtarzalną historię wzajemnej fascynacji. Jeśli chodzi o miejsce, to nie musimy ograniczać się do województwa opolskiego. Żeby uwiecznić miłość, jestem w stanie pokonać wiele kilometrów i nawet udać się do Chorwacji, Niemiec, Szkocji czy innych państw o szczególnym znaczeniu dla Was.

CENNIK FOTOGRAFII ŚLUBNEJ W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM I INNYCH MIEJSCACH

Cena różni się w zależności od miejsca, liczby zdjęć i przepracowanych przeze mnie godzin. Zależy mi na tym, żeby każda zakochana para mogła pozwolić sobie na pamiątkowe fotografie ślubne, dlatego moja oferta jest na tyle szeroka i różnorodna, że każdy znajdzie w niej idealny pakiet dla siebie. Najlepiej skontaktować się ze mną osobiście w celu.

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Montownia Fotografii Michał Gajzner 
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE