MENU

Fotografia ślubna Wisła

Wielu osobom miasto to kojarzyć się może przede wszystkim jako ważny ośrodek sportowy. Pary Młode, które mieszkają w Wiśle lub jej okolicy, z pewnością zgodzą się jednak ze mną, że jest to prawdziwa perła Beskidów i doskonałe tło dla historii pisanych przez miłość. Jako fotograf ślubny w Wiśle widzę przede wszystkim magię górskich szklaków, niezmąconą niczym przyrodę oraz ciekawą architekturę – zarówno tę naznaczoną historią, jak również tę bardziej współczesną. Spójrzcie więc na nią moimi oczami!

Fotografia ślubna w Wiśle – plener na górskim szlaku

Naturalnie myśląc o sesji zdjęciowej w plenerze nie sposób nie zacząć od Beskidu Śląskiego – pasma górskiego stworzonego wręcz do bycia świadkiem łączącego Was uczucia i rozpoczynającego się właśnie nowego etapu życia. Piękno zaklęte w tej okolicy w niezwykły sposób podkreśla wszystko to, czego nie są w stanie wyrazić nawet najpiękniejsze słowa.

W Wiśle z fotografem ślubnym możecie pokonywać górskie szlaki, odkrywać leśne zakątki czy też poczuć siłę natury stając na szczycie Baraniej Góry. Niesamowity, typowo górski klimat tworzą także schroniska, które od lat zapewniają odpoczynek wędrowcom.

Zdjęcia ślubne w cieniu “magicznego” drzewa

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pętla Cieńkowska – szlak spacerowy w Wiśle Malince. Bez względu na porę roku oczaruje on Was z pewnością swym leśnym klimatem. Naprawdę wyjątkowe fotografie ślubne powstają tu jednak przy drzewie ochrzczonym przez mieszkańców mianem “magiczne”.

Plener nad jeziorem Czerniańskim i na Małej Zaporze

Kolejnym moim odkryciem w tej okolicy jest właśnie stworzony przez ludzi (!), sztuczny zbiornik wodny ulokowany w miejscu połączenia Białej i Czarnej Wisełki. Doskonale wpisał się on w tutejszy krajobraz, zachwycając dech w piersiach 30-metrowym wodospadem oraz surowością znajdującej się tu Małej Zapory.

Sesja nie tylko w naturze, lecz także w centrum miasta

Wisła to bowiem nie tylko góry i towarzysząca im przyroda, lecz także tętniące życiem centrum – urokliwy deptak, park Kopczyńskiego czy chociażby pałacyk myśliwski Habsburgów oraz okoliczne karczmy góralskie.

To miasto i jego okolica to wspaniała baza do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć będących portretem Waszej miłości!

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Michał Gajzner Fotografia
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE