MENU

Fotografia ślubna w Wodzisławiu Śląskim

 

Osobom spoza regionu mogłoby wydawać się, że obszar ten może nie mieć zbyt wiele do zaoferowania Nowożeńcom pod kątem sesji plenerowych. Nic bardziej mylnego. Jako doświadczony fotograf ślubny potrafię maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący zarówno w samym Wodzisławiu Śląskim, jak i jego najbliższych okolicach. Miasto to usytuowane jest w naprawdę malowniczej lokalizacji, gdzie liczne wzgórza regularnie przecinane są głębokimi wąwozami. Nie brakuje tu jednak ani romantycznych miejsc na łonie natury, ani pereł architektury czy ciekawych obiektów stanowiące idealne tło dla bardziej nietypowych ujęć. Co zatem najbardziej urzeka mnie w tej okolicy?

Fotografia ślubna w Wodzisławiu Śląskim z naturą w tle

Niezależnie od tego, czy marzycie o sesji o wschodzie lub zachodzie słońca czy też będziecie przysięgać sobie miłość i wierność jesienią, gdy tłem dla Waszego uczucia mogą stać się wielobarwne liście, w Wodzisławiu Śląskim znajdziemy wiele niezwykle urokliwych miejsc. Zaliczyć możemy do nich zarówno Park Zamkowy w samym centrum miasta ze stawem, po którym pływają łabędzie, jak również lasy Leszczok czy Kępa. Poza tym wyjątkowe fotografie ślubne mogą powstać także na brzegu czy nawet w wodach kąpieliska Balaton. Nic nie stoi oczywiście także na przeszkodzie, by w poszukiwaniu idealnego miejsca na plener wybrać się również gdzieś dalej poza miasto. Ciekawym kierunkiem może okazać się także park krajobrazowy wraz z zespołem dworsko-parkowym w pobliskich Kokoszycach.

Industrialne fotografie ślubne w Wodzisławiu Śląskim

Nie bez powodu tego typu zdjęcia cieszą się coraz większą popularnością wśród Młodych Par. Uderzający kontrast między wyglądem Nowożeńców a surowym obrazem fabryk, kopalń czy opuszczonych obiektów jest naprawdę intrygujący i pociągający. Pozostałości tutejszej kopalni węgla kamiennego czy inne zapomniane przez miejscowych obiekty mogą zmienić się w obiektywie mojego aparatu w idealne tło dla fotografii ślubnych oraz historii, którą chcecie za ich pośrednictwem opowiedzieć.

KONTAKT:

e-mail: kontakt@michalgajzner.pl
mobile: +48 502 134 854
lub przez formularz kontaktowy na stronie

DANE:

Michał Gajzner Fotografia
NIP: 5732644952
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 28A
42-221 Częstochowa
woj. śląskie

CLOSE