MENU

Wiosna jest zawsze pełna inspiracji i wszechobecnego entuzjazmu. Razem z nią nadszedł dzień ślubu Martyny i Maćka, który miałem przyjemność fotografować. Już podczas przygotowań wiedziałem, że będzie pięknie. Panna Młoda uczesana przez Dawida Foltyńskiego w romantyczną plecionkę udekorowaną delikatnymi koralikami wyglądała perfekcyjnie. Koronkowa suknia tylko dopełniła cały piękny wizerunek Martyny. Łyk szampana w kobiecym gronie, pierwszy toast i uściski synka, który był najważniejszym z gości dodał Martynie odwagi w tym dniu. Zachwyt Maćka widoczny był od pierwszego momentu gdy zobaczył swoją narzeczoną, z którą po błogosławieństwie udali się wspólnie na ceremonię zaślubin.Otoczeni najważniejszymi pewnym głosem powtórzyli słowa przysięgi małżeńskiej. Balonowe serca były miłym akcentem i sygnałem że nowożeńcom można już składać gratulacje.

Fotografia ślubna daje mi możliwość wyłapywania wszystkich emocji, które towarzyszą Państwu Młodym podczas tego wyjątkowego dnia. W szampańskich humorach wszyscy goście udali się do sali weselnej Romeo w Białej gdzie w swobodnej atmosferze mogli się podzielić pierwszymi emocjami. Rustykalne dodatki,koronkowe wazony czy pachnące świeczki dopełniły cały wystrój sali, który idealnie komponował się z Parą Młodą i ich upodobaniami. Zdjęcia ślubne to nie jedyna pamiątka z dnia ślubu – księga gości z życzeniami najbliższych będzie Martynie i Maćkowi przypominać niezwykła∂ aurę tego dnia.

Goście weselni pochłonięci byli tańcem i wyborną zabawą. Nie obyło się bez łez wzruszeń i szczerych uścisków, w końcu jest to wydarzenie kiedy celebrujemy miłość. Zdjęcia grupowe wywołały dużo pozytywnych emocji i spontaniczności. Szaleństwo na parkiecie i przebierane zabawy towarzyszyły Młodej Parze i gościom weselnym do późnych godzin. Jestem pewnie, że porane przyniósł uczucie spełnienia i motywacji do nowych wspólnych wyzwań. Martyna&Maciek powodzenia!

CLOSE