MENU

Fotografia ślubna jest mi bliska od samego początku mojej przygody z aparatem. Dzięki niej systematycznie poszerzam swoje umiejętności i doświadczenia oraz otworzyłem się na zróżnicowane zdjęcia okolicznościowe, jakimi są fotografie z chrztu świętego bądź komunii. Niezwykłą radość daje mi świadomość, że wracacie do mnie po więcej. Że doceniacie moją pracę i pragniecie bym towarzyszył Wam w kolejnych etapach Waszego życia.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW

Taką sposobność i zaufanie powierzyli mi Gabrysia i Krystian, gdy na świecie pojawiła się ich córka – Julia. Cały wachlarz uczuć i zaangażowanie, które rodzice wkładają w przygotowanie swojego dziecka do chrztu świętego są wyjątkowe. Kieruje ich czysta miłość, a w przypadku Gabrysi i Krystiana wyczuwalna ona była w każdym najmniejszym geście. Gdy z najbliższymi wspólnie uczestniczyli w pierwszym sakramencie ich małej córeczki, podniosłość i wyjątkowość tych chwil budowały niepowtarzalny klimat.

FOTOGRAFIA CHRZTU ŚWIĘTEGO KRAKÓW

Dzień chrztu świętego jest swoistą sposobnością na powitanie dziecka w rodzinie, celebrowanie jego pierwszych tak istotnych chwil oraz podziwianie – ponieważ Julia była niekwestionowaną księżniczką imprezy, na którą zwrócone były oczy całej rodziny. Tak wiele mamy życzeń oczekiwań i nadziei związanych z małą istotą, która w objęciach rodziców znajduje prawdziwe szczęcie.

FOTOGRAF NA CHRZEST KRAKÓW

Julio – życzę Ci byś na każdym kroku swojej wędrówki przez życie dostrzegała piękno świata, a miłość była Ci za przewodnika.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia reportażu z chrztu świętego Julii.

CLOSE