MENU

Tak, Częstochowa to przepiękne miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Miasto leży na Wyżynie Krakowsko Częstochowskiej w pobliżu Gór Świętokrzyskich i Jury Krakowsko Częstochowskiej i właśnie tutaj wiele par decyduje się na organizację swojego ślubu. Częstochowa oferuje wiele pięknych i uroczych miejsc, które zachęcają do organizacji przyjęcia weselnego właśnie w tym mieście.

Dla Ani i Marcina jedną z kluczowych kwestii podczas poszukiwań usługodawców ślubnych było znalezienie fotografa ślubnego z Częstochowy, który potrafił uchwycić emocje, radość oraz miłość. Który ma poczucie estetyki i potrafi wykorzystać zarówno naturalne światło, jak i różne techniki, aby uzyskać najlepsze efekty. Odpowiedni dobór miejsca i kadrów również odgrywał tutaj ważną rolę.

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia rozpoczęły się wcześnie rano. Wizyta Ani u kosmetyczki i fryzjera przebiegła w przyjaznej i ciepłej atmosferze, a ja pracując jako fotograf ślubny w Częstochowie mogłem liczyć na doskonałe, pełne emocji i uśmiechu kadry. Następnie udaliśmy się do domu Państwa Młodych gdzie uchwyciłem wiele nietuzinkowych ujęć obfitujących dużą ilością wzruszeń. Etap przygotowań jest obfity w prozaicznie drobne detale, które dopełniają piękną całość i podkreślają klimat fotografii ślubnych. Jest to tez czas kiedy emocje pulsują we wszystkich członkach rodziny, a płynący czas jest niczym emocjonująca podróż. Uciski, ciepłe słowa i łzy w oczach są prawdziwsze jak nigdy wcześniej, a otaczająca aura jest pełna miłości i ekscytacji. Młoda Para zrezygnowała z nowatorskich rozwiązań i postawiła na piękną klasykę – dorożkę. W dzisiejszych czasach nie jest to codzienny widok tym bardziej byłem zafascynowany ich wyborem. Jako fotograf ślubny pracujący w Częstochowie uchwyciłem nietuzinkowe kadry z ich podróży do kościoła na których widać zaraźliwy uśmiech młodej pary i wiwatujących im gości

Ceremonia odbyła się w pięknym kościele w Częstochowie. Ania wyglądała oszałamiająco. Marcin nie krył wzruszenia widząc swoją przyszłą żonę. Gościom towarzyszyła piękna oprawa kościelna, chóralny śpiew przeplatywał się z klasycznymi klawiszami. Całość budowała wzniosły klimat i dodawała niepowtarzalny charakter całej ceremonii zaślubin. Skupiony wzrok, delikatny głos i opanowanie można wychwycić na fotografiach ślubnych, które już teraz pięknie prezentują się w albumie. Gronkie brawa i wiwaty na cześć młodych były znakiem, że czas rozpocząć wesele.

Państwo młodzi jako miejsce swojego wymarzonego dnia wybrali hotel Scout, który zachęca swoją nowoczesnością i bogatą ofertą. Symboliczne przeniesienie panny młodej przez próg, gronkie sto lat oraz rozbicie kieliszków zwiastowały początek wyśmienitej imprezy. Roześmiani goście ochoczo zapełniali parkiet i ponosili się w takt muzyki. Fotograf ślubny Częstochowa to osoba, która dzieląc z Wami te wyjątkowe chwile udokumentuje przebieg wydarzeń i tworzy efekt końcowy, który możecie później wspólnie podziwiać Otoczenie hotelu Scout sprzyjało do zdjęć wykonanych w otoczeniu natury, która jest świetnym kompanem fotografii ślubnych. Czułe portrety młodych oraz zdjęcia grupowe są miłym urozmaiceniem trwającego wesela i swoistym wytchnieniem podczas energetycznych tańców. Oprawa muzyczna idealnie wkomponowała się w charakter całej imprezy. Na twarzach zgromadzonych gości było widać szerokie uśmiechy, a państwo młodzi mogli się delektować sukcesem organizacji tego wyjątkowego dnia. mpreza trwała do białego rana i pozostawiła po sobie wile niezapomnianych chwil.

Jako fotograf ślubny Częstochowa ustalam z Wami dogodny termin, w którym wspólnie udajemy się na plener ślubny będący najczęściej cudowną sesją, kiedy to już spokojni i zrelaksowani oddajecie się swoim uczuciom. Tym razem wybór padł na ogrody Kapiasa w Goczałkowicach. Piękna architektura ogrodowa, zielone zakątki były idealnym tłem do wykonania tej sesji. Letnia pora roku sprzyja do spędzenia tam całego dnia. A długi dzień sprzyja do wykonania wielu kadrów plenerowych. W ogrodach znajdują się liczne ławeczki, altanki, zaciszne miejsca i zacienione kąciki na upalne dni. Każdemu oczywiście należy się przerwa, deser w towarzystwie małej czarnej – to obowiązkowy punk naszego pleneru. Swobodne kadry są pełne emocji i pokazują zrelaksowanie i swobodę jaką czują nowożeńcy. Wybierając miejsce pleneru ślubnego ważne jest by para młoda czuła się swobodnie w otaczających ich warunkach i architekturze niezależnie czy będą to wysokie góry, pasy zieleni bądz tętniące życiem miasto. Jako fotograf ślubny Częstochowa zawsze staram się Wam pomóc w tym wyborze i dopasować miejsce pleneru ślubnego pod Wasze preferencje i charakter.

CLOSE