MENU

Chrzciny dziecka to jedno z najbardziej osobistych doświadczeń w życiu rodzica i jego potomka. Kamila i Mateusz swoje szczęcie dzielą z synami, których to uśmiech od progu przywitał mnie w drzwiach ich domu. Swoboda, naturalność i ogromna miłość wyczuwalne były w gestach i zachowaniu każdego z nich.

Przygotowania do chrzcin są wyjątkową okazją by fotograf mógł uchwycić te prozaiczne czynności, do których później wracamy z ogromnym sentymentem. Kamila i Matusz zdecydowali się ochrzcić swojego synka w pięknej świątyni jaką jest Jasna Góra. Świąteczny klimat, wszechobecna zieleń choinek i migoczące światełka dodały magii tej chwili.

Fotografując dzień Chrztu Świętego niesamowita jest ta niewinność towarzysząca maleństwu, które postanowiło zrobić sobie drzemkę w świątyni. Po zakończeniu ceremonii cała rodzina w towarzystwie uśmiechniętych gości wybrała się na wspólny obiad do restauracji by móc świętować ten wyjątkowy dzień. Aby zawsze towarzyszyły nam wszystkim tak piękne emocje.

Fotografia okolicznościowa oraz rodzinna to pamiątka na całe życie. Dzięki fotografii możemy zaobserwować jak cała rodzina zmienia się na przestrzeni lat. Jest sposobnością do wspólnie spędzonych chwil, kiedy to w zaciszu własnego domu możemy powspominać dawne czasy.

CLOSE