MENU

Plener ślubny jest zazwyczaj finalnym etapem naszej współpracy. Jest on kwintesencją całego wesela, przygotowań i energii, którą włożyliście w to wyjątkowe wydarzenie. Do wyboru idealnego dla Was miejsca podchodzę bardzo indywidualnie, by zarazem sprostać Waszym oczekiwaniom jak i znaleść jak najbardziej naturalne, zbliżone Waszym charakterom miejsce. Sesja plenerowa jest idealną okazją na pokazanie wzajemnych uczuć, doświadczeniem bliskości oraz uniesienie gorącym emocjom. Dajcie się nim ponieść wraz ze mną.

SESJA ŚLUBNA NA GÓRZE ZBORÓW

Województwo śląskie oferuje wiele wspaniałych miejsc, o których większość z nas nie słyszała. Sesja ślubna na Górze Zborów to skaliste wzgórze, z którego można podziwiać roztaczającą się panoramę szczytowych pasm skał oraz rezerwat przyrody. Gęsto położone szlaki wspinaczkowe, stare jaskinie i liczne punkty widokowe sprzyjają atmosferze pleneru ślubnego i pozwalają nowożeńcom czuć się swobodnie, a zarazem spontanicznie. Natura ma w sobie siłę swoistej kompanki i przewodniczki. Sama stawia na naszej drodze niesamowite zagajniki, nieodkryte miejsca i drogi, którymi warto podążać.

DACZEGO WARTO POJECHAĆ NA PLENER ŚLUBNY NA GÓRZE ZBORÓW ?

Dlaczego warto pojechać na plener ślubny Góra Zborów ? Dla emocji. Dla własnych doznań, estetyki i dla doświadczeń bo warto odkrywać Śląsk, który oferuje takie perełki. W moim fotograficznym portfolio nie brakuje pięknych i szykownych miejsc, ale plener ślubny na Górze Zborów to prawdziwy rarytas. Gwarantuje Wam wachlarz doznań oraz satysfakcję z wyboru tego miejsca.

DLACZEGO WARTO ZAANGAŻOWAĆ MNIE DO WYKONANIA SESJI PLENEROWEJ NA GÓRZE ZBORÓW ?

Wybierając mnie na fotografa ślubnego oferuje Wam niepowtarzalne kadry, świetną atmosferę oraz pełne zaangażowanie. Towarzyszę Wam emocjonalnie przez wszystkie etapy Waszego ślubu. Spotykając się na plenerze często powracamy do minionych chwil oraz swobodnie i bez skrępowania podchodzimy do wykonywania zdjęć plenerowych. Z mojej strony gwarantuje pełny profesjonalizm i dobre słowo.

PLENER ŚLUBNY NA GÓRZE ZBORÓW – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ ?

Sesje plenerowe potrafią zaskoczyć, bo natura lubi być zmienna. Warto zaopatrzyć się w ciepłe słowa, gorący uścisk i ogrom dobrych emocji. Na plener ślubny na Górę Zborów warto wybrać się o złotej godzinie. Światło o tej porze jest wyjątkowe, a sesja o zachodzie słońca to naprawdę fascynujące przeżycie zarówno dla fotografa jak i Państwa Młodych.

P.S Do kieszeni koniecznie spakuj wiśniówkę 🙂

CLOSE