MENU

Chcesz mieć przepiękne pamiątki z wyjątkowego dnia wesela? Pragniesz na zawsze zapamiętać te niepowtarzalne chwile spędzone w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół? Fotografia ślubna pozwoli Ci uzyskać ponadczasową pamiątkę, którą będzie można cieszyć oczy przez długie lata. Współcześnie usługi diametralnie się od siebie różnią ze względu na ciągle zmieniające się trendy. Jak znaleźć dobrego fotografa, aby zdjęcia przypominały prywatne dzieła sztuki? Jakich ujęć nie powinno zabraknąć w weselnym albumie?

Fotograf na ślubie, czyli o czym musisz pamiętać?

Decydując się na usługi, warto wcześniej sprawdzić jego portfolio, w którym będzie można sprawdzić, jaki styl robienia zdjęć jest przez niego najchętniej wykorzystywany. Patrząc na zdjęcia musimy mieć wrażenie, że mają one w sobie „to coś”. Coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia uwieczniające pierwsze spotkanie Pary Młodej w tym wyjątkowym dniu, a następnie sesja z rodziną i najbliższymi przed rozpoczęciem ceremonii. Jest to piękny ukłon w stronę tradycji, kiedy na pierwszym miejscu pojawiają się emocje: radość, szczęście, ekscytacja i wzruszenie.

Spontaniczne kadry i dbałość o detale

Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia tworzone w trakcie zaślubin i przyjęcia weselnego, ale również intymne i zarazem spontaniczne ujęcia pełne uczuć. Niezwykle ważne jest dbanie o uchwycenie emocji. Zdjęcia z zaskoczenia, np. ukradkowe ocieranie łez czy szerokie uśmiechy, to momenty jedne w swoim rodzaju, które uwiecznione na zdjęciach na zawsze będą nam przypominać o tym radosnym dniu. Ciekawym sposobem fotografowania jest dbałość o detale, a więc zwrócenie uwagę na estetykę pomieszczeń i sali weselnej, a także przygotowanych dekoracji kwiatowych, sukni ślubnej oraz biżuterii.

Ścianki do zdjęć

Oczywiście „must have” każdego przyjęcia weselnego jest wykonanie zdjęć Pary Młodej z zaproszonymi gośćmi. Aby zdjęcia w albumie prezentowały się efektownie, koniecznie warto zadbać o spersonalizowane tło do ich wykonania – ciekawym pomysłem okaże się drewno, kwiaty lub inicjały Pary Młodej.

CLOSE