MENU

Zapewne wszyscy się zgodzimy, że dzień ślubu jest jednym z najbardziej wyjątkowych w naszym życiu i od wczesnego poranka towarzyszą mu ogromne emocje. Pracą fotografa ślubnego jest uchwycenie na zdjęciach całej historii oraz towarzyszącej Wam aury, dlatego też zawsze podkreślam jak ważną rolę odgrywa ten niezwykły czas jakim są przygotowania pary młodej, które zazwyczaj odbywają się w waszych domach bądź hotelach.

Jest to czas dla Was i dla mnie, kiedy to przełamujemy pierwsze lody i oswajacie się z moim towarzystwem – tak, tego dnia jestem Waszym prywatnym ochroniarzem, niespuszczającym z Was oczu. Spokojnie, po pewnym czasie zupełnie zapomnicie o mojej obecności, a obiektyw aparatu będzie czymś naturalnym.

Zdjęcia z przygotowań ślubnych są jednym z bardziej emocjonalnych, pełne subtelnego napięcia oraz podekscytowania. Dzięki nim możecie odświeżyć chwile, które często w popłochu wydarzeń ulatują z naszej pamięci. Jako fotograf ślubny służę Wam zawsze radą i staram wykorzystać każdy moment. Towarzystwo rodziny oraz najbliższych owocuje w piękne kadry i pamiątkę na całe życie.

Co więcej, staram się uchwycić na fotografiach wszystkie detale, o które tak bardzo dbacie, sprawiając, że dzień ślubu jest dopracowany w najmniejszym szczególe.

Kolejnym ważnym elementem przygotowań ślubnych jest Wasze pierwsze spotkanie. To jedyny raz w życiu, kiedy wasze pierwsze spojrzenie, czuły gest czy pocałunek jest przepełniony tak niesamowitymi emocjami – nie możecie tego przegapić!

Błogosławieństwo rodziców oraz najbliższych to kolejny towarzyszący Wam etap, który dla większości z Was jest bardzo istotny, gdyż jest on symbolicznym początkiem nowej drogi.

Podsumowując zdjęcia z przygotowań ślubnych to początek całego reportażu. Z mojego doświadczenia jako fotografa ślubnego zawsze spotykam się z dużym entuzjazmem ze strony Pary Młodej, która jeszcze raz w zwolnionym tempie, krok po kroku może powrócić do tych wyjątkowych chwil. Fotograf w dniu Waszego ślubu jest obserwatorem, którego zadaniem jest wyłapać niepowtarzalne momenty. Dzięki tym zdjęciom możecie ponownie poczuć emocje, które towarzyszyły Wam w dniu ślubu a po wielu latach z uśmiechem przypominać sobie te chwile w powiększonym gronie rodziny.

CLOSE