MENU

Film Ślubny

Witajcie! Jesteśmy prężnie działającym zespołem, który wykonuje realizację filmów oraz teledysków ślubnych na śląsku oraz w pozostałej części Polski i Europy. Nie istnieje dla nas odległość, której nie jesteśmy w stanie dla Was pokonać. Kamerzysta ślubny – to nie tylko zawód – za tymi słowami stoi pasja i kreatywność. Chęć pracy z ludźmi i zbieranie nowych życiowych doświadczeń. Angażujemy się w każdy wykonywany projekt i staramy się by efekt naszej pracy w pełni sprostał Waszym wymaganiom. Wychodzimy naprzód nowością, podejmując wyzwania dbając o najwyższą jakość materiałów oraz innowacji technicznych.

Możemy zagwarantować Wam jedno, film ślubny jest pamiątką na całe życie. Łączy pokolenia, jest źródłem wielu wzruszeń i pozwala na podróż w czasie, do dnia, który stanowi niepodważalny fundament waszego związku i wspólnego życia.

Film ślubny daje Wam możliwość dostrzec rzeczy, które w emocjach były niezauważalne tego wyjątkowego dnia. Możemy ponownie cieszyć się tymi chwilami i doceniać ludzi, którzy sprawili by był to niezapomniany czas.

Pozwólcie nam sprawić by radość dnia ślubu mogła do Was wracać w każdym możliwym momencie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi pracami 🙂

Magdalena & William

To co urzeka nas w Parach Młodych to fakt, że pomimo tego samego celu, każdy wizualizuje w dniu ślubu swoją osobowość, przekładając cechy, które pragnie uwydatnić i podkreślić. Często jesteśmy świadkami, gdzie spotykają się ze sobą dwie kultury by we wspólnej harmonii razem celebrować szczęście najbliższych. Tak też było w przypadku Williama i Magdaleny, których ślub mieliśmy przyjemność kamerować. Począwszy od przygotowań, kiedy to mieliśmy możliwość przekonać się jak ciepłymi ludźmi są przyszli nowożeńcy, podkreślający to w gestach i słowach poprzez ceremonię zaślubin, kiedy to miłość przemówiła językiem, który nie potrzebował żadnych tłumaczeń.

Rolą kamerzysty ślubnego jest wychwycenie najważniejszych momentów – pełnych emocji i szczęścia – było ich tu pod dostatkiem. Dostojność i elegancja towarzyszyła Williamowi i Magdalenie na każdym kroku. Pałac Brunów był tylko potwierdzeniem jak dobry gust mają Państwo Młodzi. Wnętrze pełne kwiatów i światła dodawało magicznej otoczki i wprowadzało gości w weselny klimat. Goście, tak swobodni w swoim towarzystwie bawili się wyśmienicie i ochoczo wznosili toasty za szczęście Młodej Pary, która zapewniła na ten dzień wiele atrakcji. Kiedy to dorośli mogli ponieść się w takt muzyki, o najmłodszych dbali animatorzy kreując przeróżne zabawy i umilając im czas. Nie mogło się również obyć bez wyjątkowego widowiska jakim był pokaz ognia, który na wszystkich zrobił piorunujące wrażenie, na nas również. Film ślubny będzie idealną pamiątką, kiedy to ponownie będzie można wrócić do tych chwil.

W dniu wesela mogłoby się wydawać, że czas leci szybciej. Jednak patrząc na Williama i Magdalenę mieliśmy wrażenie jakby dla nich się zatrzymał w każdym momencie gdy ich ręce się stykały, a ramiona łączyły w czułym uścisku. Takiego szczęścia życzymy im na kolejne lata, by odkrywali się każdego dnia na nowo patrząc w jednym kierunku – miłości.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia teledysku! 😉

WEDDINGS MOVIE

WEDDING BASED IN POLAND

Aneta & Nick

Każdy z nas spotyka na swoje drodze ludzi, którzy w wyjątkowy sposób zapadają nam w pamięci. Aneta i Nick to para, która zjednała nas swoim optymizmem i naturalnością. Sam ślub i wesele tych dwojga był kwintesencją tego co działo się dzień wcześniej – a mamy co wspominać! Kiedy na lotnisku pojawiły się radosne słowa najszczerszych powitań rodziny Nicka, która to przyleciała prosto z Londynu by wspólnie świętować ich szczęście, wiedzieliśmy, że będzie to wyjątkowa uroczystość. Gości przywitała Para Młoda, a wieczór obfitował we wspólne biesiadowanie przy grillu i tańcu. Wszyscy byli w pełni gotowi na to co miał przynieść kolejny dzień.

Sobota przywitała nas słońcem i rześkim powietrzem. Aneta i Nick w towarzystwie najbliższych przygotowywali się do ceremonii, dbając o najmniejszy szczegół swoich kreacji, by w pełni gotowości móc wspólnym krokiem wkroczyć do świątyni, w której ślubowali sobie miłość.

Wesele odbyło się w eleganckiej restauracji, gdzie wszyscy ochoczo przystąpili do składania życzeń Parze Młodej i wznoszenia toastów za szczęście nowożeńców. Ten wieczór skąpany był w szampańskiej zabawie i entuzjazmie, który bił od zgromadzonych.

Film ślubny obfitował w ujęcia pełne dynamizmu, ale i wzruszeń, które towarzyszyły Parze Młodej. Oby ich wspólna przyszłość była tak owocna, jak dzień ślubu, a wspomnienia tej uroczystości pozostaną na zawsze w ich sercach. Aneta, Nick – dziękujemy, że mogliśmy towarzyszyć Wam w tym dniu, a wybór kamerzysty ślubnego związany był z naszymi osobami.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia teledysku! 😉

WEDDINGS MOVIE

WEDDING BASED IN POLAND

Karolina & Tomek

Wąskie uliczki , niewymuszona nonszalancja oraz aromat ziół i przypraw tym przywitało nas Porto, miasto słynące nie tylko z pięknych widoków, ale również z śródziemnomorskiego klimatu, który rozpieszczał nas w te dni.

Plener ślubny, który odbył się w tym magicznym miejscu był kwintesencją ceremonii i wesela Karoliny i Tomka
Pełen subtelności i romantyzmu, kiedy Para Młoda skąpana w promieniach słońca mogła swobodnie cieszyć się swoim szczęściem i dniem pełnym beztroskich chwil. Jako małżeństwo zaczęli nowy etap w swoim życiu.

Wracają do dnia ślubu Karoliny i Tomka przed oczami ukazuje nam się dwoje bardzo zakochanych w sobie ludzi, szukających swoich spojrzeń i wzajemnego dotyku. Po wysłuchaniu kazania w skupieniu i cudownym napięciu przyszedł moment hucznej zabawy. Zgromadzeni goście mogli w zachwycie podziwiać pierwszy taniec nowożeńców, kiedy to Karolina niczym muza uniosła się w ramionach Tomka. Wesele było wyborne!

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia teledysku!

WEDDINGS MOVIE

WEDDING BASED IN POLAND & PORTUGAL

CLOSE